Po šios pergalės „Deportivo“ pakilo į 17-ą vietą, garantuojančią vietą aukščiausiame Ispanijos divizione ir kitų metų sezone.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Bruno Vilela Gama (50 min.) ir Nelsonas Oliveira (90 min.).

Tuo tarpu naujoji Ispanijos lygos čempionė „Barcelona“ komanda namuose rezultatu 2:1 palaužė „Valladolid“ futbolininkus.

21-ą minutę savo komandą į priekį išvedė Pedro Rodriguezas, 42-ą minutę skirtumas padvigubėjo, kuomet įvartį į savus vartus įsimušė Marcas Valiente Hernándezas. Paguodos įvartį iš 11 metrų baudinio svečiams pelnė Victoras Perezas (89 min.).

Visi rezultatai:

Levante 2 - 3 Rayo Vallecano
20' [0 - 1] Piti
52' [1 - 1] Robert Acquafresca
56' [1 - 2] Franco Vazquez
72' [1 - 3] Piti (iš 11 metrų baudinio)
86' [2 - 3] Vicente de La Fuente Iborra

Deportivo La Coruna 2 - 0 Espanyol
50' [1 - 0] Bruno Vilela Gama
90' [2 - 0] Nelson Oliveira

Zaragoza 1 - 2 Athletic Bilbao
14' [1 - 0] Helder Postiga
80' [1 - 1] Fernando Llorente
90' [1 - 2] Ibai Gomez

Barcelona 2 - 1 Valladolid
21' [1 - 0] Pedro Rodriguez
42' [2 - 0] Marc Valiente Hernandez (į savus vartus)
89' [2 - 1] Victor Perez (iš 11 metrų baudinio)