Du įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi, po vieną tikslų smūgį pridėjo Adriano, Alexis Sanchezas, Pedro ir po traumos į aikštelę sugrįžęs Neymaras.

L. Messi visų laikų rezultatyviausių Ispanijos pirmenybių žaidėjų sąrašuose aplenkė legendinį Madrido „Real“ klubo puolėją Alfredo Di Stefano. 26-erių metų argentinietis per 263 rungtynes įmušė jau 228 įvarčius ir pasivijo kitą legendinį „Karališkojo 0147 klubo žaidėją Raulį.

Rezultatyviausiu visų laikų Ispanijos futbolo čempionatų žaidėju lieka 251 įvartį įmušęs baskas Telmo Zarra, o antroje vietoje su 234 įvarčiais lieka meksikietis Hugo Sanchezas.

Tuo tarpu Madrido „Atletico“ klubas namuose 3:0 įveikė „Valladolid“ futbolininkus.

Sostinės ekipos žaidėjai per pirmąsias keturias mačo minutes sugebėjo pelnyti net du įvarčius, o antrame kėlinyje pridėję trečią tikslų smūgį įsirašė tris taškus.

„Atletico“ 3 - 0 „Valladolid“
3' [1 - 0] Raul Garcia
4' [2 - 0] Diego Costa
74' [3 - 0] Diego Costa

„Levante“ 1 - 0 „Almeria“
62' [1 - 0] David Barral

„Barcelona“ 6 - 0 „Rayo Vallecano“
2' [1 - 0] Adriano
37' [2 - 0] Lionel Messi
53' [3 - 0] Alexis Sanchez
56' [4 - 0] Pedro Rodriguez
68' [5 - 0] Lionel Messi
89' [6 - 0] Neymar

„Villarreal“ 0 - 2 „Celta Vigo“
83' [0 - 1] Fabian Orellana
90' [0 - 2] Nolito