Šeimininkai jau 10-ą minutę paliko čempionus besivejančių vaidmenyje. Pirmojo įvarčio autoriumi tapo Loukas Vyntra.

Tačiau jau po devynių minučių „Barcelona“ komandos gynėjas Gerardas Pique rezultatą išlygino.

Ir tai buvo visi įvarčiai, kuriuos išvydo žiūrovai. Katalonai iš viso atliko 17 smūgių, iš kurių 6 buvo į vartų ploną. Tačiau nei vienas iš jų nenuginklavo varžovų vartininko.

Šiuo „Barcelona“ komandos kluptelėjimu nepasinaudojo Madrido „Atletico“ futbolininkai, kurie svečiuose taip pat lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su „Sevilla“ komanda.

„Barcelona“ ir „Atletico“ dabar turi po 50 taškų, tačiau pirmoje vietoje dėl geresnio įvarčių santykio žengia katalonai.

Šiais rezultatais labiausiai turėtų džiaugtis trečią vietą užimantis Madrido „Real“ klubas, kurį nuo pirmaujančių komandų dabar skiria vos vienas taškas.

„Getafe“ 2 - 2 „Real Sociedad“
4' [0 - 1] Imanol Agirretxe
16' [0 - 2] Imanol Agirretxe
28' [1 - 2] Ciprian Marica
52' [2 - 2] Pedro Leon
62' Borja Fernandez („Getafe“) gavo raudoną kortelę

„Villarreal“ 2 - 0 „Almeria“
3' [1 - 0] Ikechukwu Uche
87' [2 - 0] Bruno Soriano (iš 11 metrų baudinio)

„Levante“ 1 - 1 „Barcelona“
10' [1 - 0] Loukas Vyntra
19' [1 - 1] Gerardas Pique

Madrido „Atletico“ 1 - 1 „Sevilla“
18' [1 - 0] David Villa
73' [1 - 1] Ivan Rakitič (iš 11 metrų baudinio)
90' Alberto Moreno („Sevilla“) gavo raudoną kortelę

1 Barcelona 20 16 3 1 54 - 13 41 51
2 Atletico 20 16 3 1 48 - 12 36 51
3 Real 20 16 2 2 58 - 21 37 50
4 Villarreal 20 11 4 5 39 - 21 18 37
5 Athletic 19 11 3 5 32 - 24 8 36
6 Real Sociedad 20 9 6 5 38 - 30 8 33
7 Sevilla 20 8 7 5 37 - 31 6 31
8 Espanyol 20 7 4 9 23 - 25 -2 25