Rungtynės anksčiau laiko baigėsi Andreu Fontasui, kuris buvo pakeistas dar 14-ą minutę. Vietoj jo po keitimo į aikštę žengė Ericas Abidalis.

Po šio keitimo „Barcelona“ ekipa tarsi sustojo ir prie varžovų komandos vartų nesugebėjo sukurti nieko pavojingo. Tuo metu šeimininkai tuo pasinaudojo. 41-ą minutę „Osasuna“ klubą į priekį išvedė Dejanas Lekičius 1:0.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai, 49-ą minutę, svečiai rezultatą išlygino. „Barcelona“ komandos gretose pasižymėjo Alexis Sanchezas. Tuoj po to, 58-ą minutę, aikštėje pasirodė Lionelis Messi, - 70-ą - Sergio Busquetsas. Pergalingą įvartį katalonams 72-ą minutę pelnė 19-metis saugas Sergi Roberto - 2:1.

Ketvirtfinalyje trenerio J. Guardiolos auklėtiniai susitiks su Karaliaus taurės („Copa del Rey“) savininke Madrido „Real“ komanda.

Kitame susitikime Bilbao „Athletic“ namuose 4:0 laimėjo prieš „Albacete“ komandą ir taip pat pateko į kitą etapą. Pirma šių ekipų dvikova buvo -pasibaigusi lygiosiomis 0:0.

„Osasuna“ 1 – 2 „Barcelona“ (pirmas mačas 0:4, bendras rezultatas 1:6)

41‘ [1 – 0] Dejan Lekič
49‘ [1 – 1] Alexis Sanchez
72‘ [1 – 2] Sergi Roberto

Bilbao „Athletic“ 4 – 0 „Albacete“ (pirmas mačas 0:0, bendras rezultatas 4:0)

24‘ [1 – 0] Markel Susaeta
54‘ [2 – 0] Ander Herrera
78‘ [3 – 0] Gaizka Toquero