Svečiai jau 11 minutę netikėtai išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Angelis Lafita, tačiau antroje kėlinio pusėje, 32 min., rezultatą išlyginti pavyko Kaka - 1:1.

Po pertraukos Jose Mourinho auklėtiniai dar labiau suaktyvino savo veiksmus puolime ir tai davė vaisių: 49 min. įvartį pelnė Cristiano Ronaldo, o 56 min. - Mesutas Ozilas.

Tuo metu čempiono titulą ginantis FC „Barcelona“ klubas svečiuose nelauktai nesugebėjo įveikti „Villarreal“ pasipriešinimo - blankiai žaidę Josepo Guardiolos auklėtiniai mačą baigė be įvarčių 0:0 (0:0).

79 min. po Cesco Fabrego smūgio „Villarreal“ vartininkas Diego Lopezas pirštų galais nukreipė kamuolį į skersinį, o 87 min. Lionelio Messio bandymą pasižymėti jis atmušė kojomis - pakartotinas C. Fabrego šūvis praskriejo gerokai virš vartų.

Tokiu būdu madridiečiai (52 tšk.) savo pranašumą prieš antroje vietoje esančią FC „Barcelona“ (45) ekipą padidino jau net iki 7 taškų.

Barselonos „Espanyol“ 1 - 0 „Mallorca“
19' [1 - 0] Vladimir Weiss

46' Dudu Aouate („Mallorca“ ) parodyta raudona kortelė

Madrido „Rayo Vallecano“ 2 - 3 Bilbao „Athletic“
10' [1 - 0] Michu
17' [1 - 1] Fernando Llorente
23' [1 - 2] Fernando Llorente
27' [2 - 2] Alejandro Arribas
68' [2 - 3] Fernando Llorente

Madrido „Real“ 3 - 1 „Zaragoza“
11' [0 - 1] Angel Lafita
32' [1 - 1] Kaka
49' [2 - 1] Cristiano Ronaldo
56' [3 - 1] Mesut Ozil

„Villarreal“ 0 - 0 FC „Barcelona“