Savo grupės nugalėtojų vardą užsitikrino penktąją pergalę iš penkių galimų pasiekę „Manchester City“ futbolininkai. Dabartiniai čempionai namie 3:2 palaužė „Leipzig“.

Po dviejų Loiso Openda įvarčių pirmajame kėlinyje „Man City“ atsilikinėjo 0:2, tačiau Erlingo Haalando, Philo Fodeno ir Juliano Alvarezo įvarčiai antrajame kėlinyje išplėšė Pepo Guardiolos treniruojamai ekipai dramatišką pergalę.

Abi šios komandos yra užsitikrinusios vietą atkrintamosiose, o didelį žingsnį link UEFA Europos lygos žengė jų grupėje besivaržantys „Young Boys“ futbolininkai, namie 2:0 įveikę Belgrado „Crvena Zvezdą“ ir įsitvirtinę trečioje pozicijoje.

Svarbią pergalę iškovojo bei vietą Čempionų lygos atkrintamosiose užsitikrino „Barcelona“, kuri namuose 2:1 įveikė „Porto“ komandą.

Pepe įvartis sužaidus pusvalandį išvedė „Porto“ į priekį, tačiau jau po dviejų minučių rezultatą lygino Joao Cancelo, o 57-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Joao Felixas.

Donecko „Šachtar“ 1:0 palaužė „Antwerp“ komandą ir su 9 taškais pasivijo „Porto“. Paskutiniame ture šios komandos varžysis dėl antrosios vietos grupėje.

Dormundo „Borussia“ namie 3:1 įveikė „AC Milan“ ekipa ir nustūmė ją ant prarajos ribos. Pergalę dovanojo Marco Reuso, Jamie Bynoe-Gittenso ir Karimo Adeyemi įvarčiai.

„AC Milan“ paskutiniame ture dėl išlikimo kovos su „Newcastle“ komanda, kuri 1:1 sužaidė su Paryžiaus „Saint Germain“.

Anglai didžiąją mačo dalį pirmavo po Alexanderio Isako įvarčio, tačiau priešpaskutinę pridėto laiko minutę Kylianas Mbappe išplėšė lygiąsias realizuodamas 11 metrų baudinį, kuris paskirtas už abejotiną žaidimą ranka.

„Borussia“ šioje grupėje su 10 taškų žengia pirma, PSG su 7 taškais išliko antroje vietoje, o itin arti jos buvę „Newcastle“ futbolininkai kartu su „AC Milan“ turi po 5 taškus.

Vietą kitame etape antradienį užsitikrino Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“ ekipos. Pirmoji svečiuose 3:1 susitvarkė su Roterdamo „Feyenoord“, o antroji 2:0 įveikė Glazgo „Celtic“.