Ispanijos Supertaurės finale „Barcelona“ per pratęsimą 2:3 nusileido Bilbao „Athletic“ futbolininkams, kurie šį titulą iškovojo trečią kartą istorijoje.

40-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Antoine‘as Griezmannas, ir nors po dviejų minučių baskai rezultatą lygino, 77-ąją minutę dar kartą pasižymėjo A. Griezmannas.

90-ąją minutę „Barcelona“ vis dar pirmavo, tačiau tada žemė pradėjo slysti Ronaldo Koemano auklėtiniams iš po kojų.

Antrojo kėlinio pabaigoje Asieras Villalibre išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą, o jau pačioje pratęsimo pradžioje Inaki Williamsas išvedė „Athletic“ į priekį.

Šis įvartis tapo pergalingu. „Barcelona“ per likusį laiką taip ir neatsitiesė, o pačioje pratęsimo pabaigoje liko ir be ryškiausios savo žvaigždės – Lionelis Messi už smūgį varžovui į galvą prieš save išvydo raudoną kortelę.

Argentinietis buvo išvytas iš aikštės pirmą kartą per savo karjerą Barselonos klube.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)