Pirmas kėlinys vyko lygioje kovoje, o po pertraukos Lietuvos rinktinės futbolininkai perėmė iniciatyvą, tik ilgai negalėjo įveikti Estijos ekipos gynybos.

Kaip teigia interneto svetainė futbolas.lt, po lietuvių įvarčio Jūrmalos stadione kilo neramumai.

Estų rinktinės aistruoliai lakstė po aikštę, o tuo tarpu lietuvių fanai susigrūmė su policija, laužė kėdes ir mėtė į pareigūnus.

Visgi rungtynės po trumpos pauzės buvo tęsiamos.

Lietuvos pergalė prieš Estiją reiškia, kad Baltijos taurės turnyro nugalėtoju taps sekmadienio dvikovos tarp latvių ir lietuvių laimėtojas.

Ketvirtadienį pirmose turnyro rungtynėse Latvija tokiu pačiu rezultatu 1:0 įveikė Estiją.

Statistika:

Lietuva 1 - 0 Estija

87' [1 - 0] Valerijus Mižigurskis;

90' Tarmo Kinkas (Estija) - raudona kortelė;

Jūrmalos stadionas, 1300 žiūrovų, teisėjas - Romanas Lajukas (Latvija).

Lietuva: Grybauskas; A. Jankauskas, Žvirgždauskas (46' Alunderis), Majus, Skroblas; Kalonas, Kučys (53' Miceika), Tamošauskas (82' Mižigurskis), Jokšas (50' Šernas); Labukas (66' Grigalevičius), Beniušis (89' Pilibaitis)

Estija: Aksalu, Šišov, Stepanov, Morozov, Klavan, Purje, Dmitrijev, Anniste (68' Vunk), Puri, Zahovaiko (65' Kink), Voskobojnikov.