Lietuvos čempionės itin kovingose rungtynėse namuose įtikinamai 6:1 (3:1) nugalėjo Liepojos „Liepaja“ futbolininkes ir įsirašė pirmus tris taškus turnyro lentelėje.

Rungtynės prasidėjo nervingai, komandos daug klydo, o aikštėje nuo pat susitikimo pradžios užvirė arši kova. Jau 11-ą rungtynių minutę po puikaus komandos draugės perdavimo viena prieš vartus atsidūrė Zenatha Coleman, kuri savo šanso nepraleido ir išvedė aikštės šeimininkes į priekį – 1:0. Vis tik netrukus solo reidą surengusi Liepojos klubo puolėja Karlina Miksonė tolimu smūgiu nuginklavo „Gintros-Universiteto“ vartų sargę Aušrą Klevečkaitę ir išlygino rezultatą – 1:1.

Lietuvos čempionėms nesisekė perimti žaidimo kontrolės, o varžovės ir toliau propagavo šiurkštų žaidimą ir ardė mūsiškių atakas. Antrą įvartį šiaulietėms pavyko pasiekti 31-ą minutę, kuomet po kampinio kilusia sumaištimi varžovių baudos aikštelėje pasinaudojo Liudmila Gudčenko, kuri vėl išvedė komandą į priekį – 2:1. Besibaigiant pirmam kėliniui, įvartį į rūbinę pasiuntė Z. Coleman ir Šiaulių ekipa atitrūko – 3:1.

Antro kėlinio pradžioje puikaus šanso neišnaudojo „Liepaja“ ekipos saugė, kurios smūgis galva į tuščius vartus tikslo nepasiekė ir praskriejo greta virpsto. „Neįmuši tu, įmuša tau“ taisyklę patvirtino A. Alekperova, kurios perdavimu turėjęs tapti smūgis įskriejo į varžovių vartus – 4:1. Rungtynių nugalėtojo klausimas jau nebekėlė abejonių, o „Gintra-Universitetas“ per likusį laiką pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino pergalę – 6:1.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas“: Z. Coleman (11, 45 ir 56 min.) – 3, L. Gudčenko (31 min.) – 1, A. Alekperova (52 min.) – 1 ir D. Gailevičiūtė (90 min.) – 1.

Liepaja“: K. Miksonė (18 min.) – 1.

„Gintros-Universiteto“: A. Klevečkaitė, V. Neverdauskaitė, S. Karasiovaitė (78 min. T. Veržbickaja), A. Mikutaitė, L. Gudčenko (46 min. L. Žižytė), D. Gailevičiūtė, A. Alekperova, A. Kyžaitė, S. Veličkaitė, P. Potapova (61 min. P. Sarkanaitė), Z. Coleman.

Jau šį sekmadienį, birželio 18-ą dieną 14 val. Šiaulių miesto savivaldybės stadione antrose Baltijos lygos rungtynėse šiaulietės susitiks su Latvijos čempione Rygos futbolo mokyklos komanda. Įėjimas į rungtynes – nemokamas.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės