"Xerez" ekipa susikurtą pranašumą išlaikė neilgai, mat už 3 minučių rezultatą išlygino Urugvajaus nacionalinės rinktinės narys Diego Forlanas.

Vis tik 72-ą minutę svečiai sugebėjo dar kartą įgyti persvarą, kurios madridiečiams panaikinti nepavyko - po Fabiano Orellana perdavimo pasižymėjo Emiliano Danielis Armenterosas.

Vėlai vakare pasibaigusioje dvikovoje eilinę pergalę iškovojo lyderiai "Barcelona" futbolininkai, šįkart namie 3:0 nugalėję La Korunijos "Deportivo" klubą.

Madrido "Atletico" 1 - 2 "Xerez"

9' [0 - 1] Mario Bermejo
12' [1 - 1] Diego Forlan
72' [1 - 2] Emiliano Daniel Armenteros

Pamplonos "Osasuna" 2 - 2 "Malaga"

11' [1 - 0] Walter Pandiani
32' [1 - 1] Felipe Caicedo
48' [2 - 1] Walter Pandiani
75' [2 - 2] Nabil Baha

90' iš aikštės pašalintas Ivan Gonzalez Lopez ("Malaga");
90' iš aikštės pašalintas Fernandez Sergio ("Osasuna").

Santandero "Racing" 3 - 1 Barselonos "Espanyol"

32' [0 - 1] Ivan Alonso
36' [1 - 1] Mohammed Tchite (iš 11 m baudinio)
50' [2 - 1] Mohammed Tchite
90' [3 - 1] Manuel Arana

46' iš aikštės pašalintas Idriss Carlos Kameni ("Espanyol").

"Zaragoza" 1 - 1 "Mallorca"

13' [0 - 1] Ruben Gonzales Rocha
21' [1 - 1] Humberto Suazo

"Barcelona" 3 - 0 La Korunijos "Deportivo"

16' [1 - 0] Bojan Krkič
69' [2 - 0] Pedro Rodriguez
72' [3 - 0] Yaya Toure

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)