Pastaruoju metu buksavę „La Liga“ lyderiai „Atletico“ sekmadienio vakarą svečiuose 2:0 įveikė „Villarreal“ vienuolikę.

25-ąją minutę šeimininkai į savo vartus įsimušė patys, o 69-ąją minutę persvarą padvigubino jaunasis portugalas Joao Felixas.

„Atletico“ pranašumas prieš antroje vietoje žengiančią „Barceloną“ vėl siekia 5 taškus. „Real“ atsilieka 6 taškais.

Tuo metu „Serie A“ pirmenybėse vyko intriguojanti legendinių Italijos ekipų akistata, kurioje „AC Milan“ 2:1 palaužė „AS Roma“.

Svečiuose žaidusi Milano ekipa veržėsi į priekį po Francko Kessie įvarčio 42-ąją minutę ir nors Jordanas Veretoutas 50-ąją minutę lygino rezultatą, 58-ąją minutę pergalingą įvartį mušė Ante Rebičius.

Tiesa, antroje lygos vietoje žengiantys „AC Milan“ futbolininkai ir toliau 4 taškais atsilieka nuo savo kaimynų Milano „Inter“. Čempionato lyderiai sekmadienį namuose 3:0 sutriuškino „Genoa“.