Pirmojo kėlinio antroje pusėje po tikslių Antano Šliuževičiaus (14 min.) ir Arūno Sveticko (17 min.) smūgių „Celsis“ pirmavo 2:0, tačiau antro kėlinio pradžioje Lukas Turauskas (21 min.) sušvelnino, o vėliau Marius Bezykornovas (36 min.) ir išlygino rezultatą – 2:2.

Tačiau likus dviem minutėms A. Svetickas (38 min.) dar sykį išvedė „Celsio“ ekipą į priekį – 3:2, tačiau jau po minutės Augustinas Montvydas (39 min.) išlygino santykį – 3:3.

Po šio susitikimo „Celsis“ su 16 taškų lieka ketvirtas, o 14-ą tašką iškovojęs LSU-FRK „Atletas“ pakilo į penktą vietą.

Devynių komandų turnyre pirmauja Kauno „Inkaras“ (24 tšk.), lenkiantis Panevėžio „Baltiją“ (22 tšk.) ir čempiono titulą ginantį Radviliškio „Lokomotyvą“ (19 tšk.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):