„Goodison Park“ stadione susirinkę sirgaliai išvydo puikų mačą, kuris buvo itin malonus namų ekipos sirgaliams, nes šeimininkai į varžovų vartų tinklą pasiuntė net šešis įvarčius.

Iš pradžių 19-ąją bei 31-ąją minutėmis pasižymėjo Gerardas Deulofeu bei Arouna Kone, tačiau dar iki pertraukos skirtumą spėjo sušvelninti Jermainas Defoe. Antrajame kėlinyje sužaidus penkias minutes pusiausvyrą atstatė Stevenas Fletcheris ir atrodė, jog „Sunderland“ grįžo į žaidimą.

Vis dėlto, dar po penkių minučių į savus vartus įsimušė Sebastianas Coatesas ir pagal kamuolio kontrolę dominavę „irisai“ ėmė tolti. Neilgai trukus dar po įvartį pelnė Romelu Lukaku bei A. Kone ir rezultatas tapo triuškinantis. 76-ąją minutę A. Kone pelnė savo trečią įvartį šiose rungtynėse.

Antrose sekmadienio rungtynėse „Southampton“ futbolininkai namuose 2:0 įveikė lygos naujoką „Bournemouth“ klubą. Ronaldo Koemano auklėtiniai išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, kai sužaidus šiek tiek daugiau nei pusvalandį po Ryano Bertrando perdavimo pasižymėjo Stevenas Davisas.

„Šventieji“ neilgai trukus savo persvarą padvigubino – antrojo įvarčio autoriumi tapo puolėjas Graziano Pelle.

Nors daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, „Southampton“ iki pat mačo pabaigos kontroliavo situaciją ir apsigynė nepaisant to, jog 78-ąją minutę antrą geltoną kortelę „užsidirbo“ ir iš aikštės buvo išprašytas saugas Victoras Wanyama.

„Southampton“ klubas po šios pergalės pakilo į septintą „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą.

„Everton“ 6 – 2 „Sunderland“

19' [1-0] Gerard Deulofeu
31' [2-0] Arouna Kone
45' [2-1] Jermain Defoe
50' [2-2] Steven Fletcher
55' [3-2] Sebastian Coates (į savus vartus)
60' [4-2] Romelu Lukaku
62' [5-2] Arouna Kone
76' [6-2] Arouna Kone

„Southampton“ 2 - 0 „AFC Bournemouth“

31' [1-0] Steven Davis
36' [2-0] Graziano Pelle
78' Victor Wanyama („Southampton“) parodyta raudona kortelė