Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau įvartį pasiekė pirmi svečiai. Po įspūdingo smūgio galva Nikica Jelavičius permetė varžovų vartininką Davidą De Gea ir išvedė savo komandą į priekį - 1:0.

„Manchester United“ ekipa išlygino rezultatą jau pirmame kėlinyje, kai po perdavimo į baudos aikštelę Wayne‘as Rooney įmušė įvartį galvą iš kelių metrų - 1:1.

Antro kėlinio pradžioje po sėkmingo Danny Welbecko smūgio United pirmavo 2:1, o netrukus portugalas Nani „raudonųjų velnių“ persvarą padidino - 3:1. Tačiau „Everton“ klubas nepasidavė ir Marouane‘as Fellaini sušvelnino rezultatą - 2:3.

Iškart po to, W. Rooney dar kartą nuginklavo Timo Howardo ginamus vartus - 4:2. 83-čią minutę N. Jelavičius dar kartą sumažino „Man. United“ persvarą 3:4, o po poros minučių Stevenas Pienaaras išlygino rezultatą 4:4.

Po šio įvarčio šeimininkams susigrąžinti pranašumo nepavyko ir komandos pasidalijo po tašką.

Lyderio kluptelėjimu pasinaudojo pagrindinis konkurentas „Manchester City“ klubas, svečiuose 2:0 įveikęs absoliučią autsaiderę „Wolverhampton“ ekipą 2:0. Dabar abi Mančesterio komandas skiria tik trys taškai. „City“ įvarčius pelnė argentinietis Sergio Aguero ir prancūzas Samiras Nasri.

Tęsiasi „Liverpool“ ekipos nesėkmės. Šįkart raudonieji namuose 0:1 pralaimėjo „West Bromwich Albion“ ekipai. Pergalingas buvo Peterio Odemwingie smūgis 75-ą minutę.

„Wolverhampton“ 0 - 2 „Manchester City“

27' [0 - 1] Sergio Aguero
74' [0 - 2] Samir Nasri

„Liverpool“ 0 - 1 „West Bromwich“

75' [0 - 1] Peter Odemwingie