Trečioje vietoje esantis Radviliškio „Lokomotyvas“ po įtemptos kovos pranoko Kauno „Arsenalą“, o turnyro lyderė Panevėžio „Baltija“ ne taip lengvai parklupdė paskutinę poziciją užimantį Kauno „Celsį“.

Kaune - „niekas nenorėjo mirti“

Turas prasidėjo rungtynėmis Kaune, kur „Inkaras“ priėmė jau ne kartą šiose pirmenybėse nustebinusius „Vievio žiedo“ futbolininkus. Neliko svečiai tuščiomis ir šį kartą. Tiesa, reikia pasakyti, kad didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą turėjo gana drausmingai žaidę šeimininkai ir jie buvo arčiau pergalės – pirmauta rezultatu 2:0, po to – 3:2. Visgi vieviškiai pademonstravo charakterį, surengė retesnius, bet pavojingus išpuolius ir sugebėjo išlyginti rezultatą – 3:3. Nors kova buvo atkakli ir vyriška, rungtynės vyko korektiškai, teisėjams neteko išsitraukti kortelių, kas nutinka ne taip ir dažnai.

Kauno „Inkaras“ – „Vievio žiedas“ - 3:3 (0:0).

Įvarčiai: 26 min. A. Samuščenka, 29 min. T. Snapkauskas, 34 min. D. Liutkus („Inkaras“); 31 min. A. Kupčinskas, 33 min. A. Romeika, 37 min. G. Mikulėnas („Vievio žiedas“).

Salės futbolas

Mažeikiuose – įvarčių pūga

Mažeikių VIP fanai sulaukė saviškių pergalės namų rungtynėse prieš Kaišiadorių „Savingę“. Tiesa, rungtynės prasidėjo „šaltu dušu“ aikštelės šeimininkams – susitikimo pradžioje jie atsiliko 0:2. Pirmame kėlinyje mažeikiškiams pavyko prisivyti svečius, o antrame, per kurį buvo pelnyta net 14 įvarčių – pakreipti rungtynių eigą savo naudai. VIP gretose rezultatyvumu pasižymėjo Edvinas Blažys (4 įvarčiai) ir Antanas Bulošas, 3 kartus pasiuntęs kamuolį į vartus. „Savingės“ ekipoje po 2 įvarčius pelnė Rolandas Leščius, Kristijonas Gedgaudas ir Gvidas Juška.

Mažeikių VIP – Kaišiadorių „Savingė“ - 11:7 (2:2).

Įvarčiai: 7, 17, 28 min. A. Bulošas, 22, 24, 25, 29 min. E. Blažys, 24 min. A. Liutkus, 29 min. A. Lipskis, 31 min. R. Žebrauskas; 21 min. K. Gedgaudas (į savus vartus) (VIP), 4, 38 min. R. Leščius, 7 min. J. Dranginis, 26, 28 min. K. Gedgaudas, 38, 39 min. G. Juška („Savingė“).

„Bekentas“ nebuksuoja

Vėl savo gausius aistruolius nudžiugino Vilnaus „Bekento“ ekipa. Susitikime su Kauno „Vyčiu–Zenitu“ vilniečiai lemiamą lūžį pasiekė antro kėlinio pabaigoje. Įdomu pažymėti, kad šį kartą rezultatyvumu blykstelėjo ne etatiniai vilniečių snaiperiai. Tris įvarčius įmušė Aleksandras Lebedevas, o galutinai įtampą panaikino ir taškus ant „i“ sudėliojo du Ramūno Radavičiaus realizuoti 10 metrų baudiniai. „Vyčio–Zenito“ ekipa po šio pralaimėjimo atitolo nuo prizininkų zonos, tad norint kovoti dėl čempionato medalių, kauniečiams reikės gerinti žaidimą.

Vilniaus „Bekentas“ – Kauno „Vytis-Zenitas“ 7:2 (2:1).

Įvarčiai: 10 min. A. Buinickis, 18, 31, 38 min. A. Lebedevas, 24 min. P. Sakalis, 37 (iš 10 m. b.), 38 (iš 10 m. b.) min. R. Radavičius („Bekentas“); 4 min. E. Kugys, 27 min. N. Kestenis („Vytis-Zenitas“).

Nelengva lyderių pergalė

Daug kas tikėjosi, jog čempionato lyderiams, Panevėžio „Baltijos“ ekipai, rungtynės namuose prieš autsaiderius Kauno „Celsį“ tebus lengvas pasivaikščiojimas.Visgi kauniečių garbei reikia pasakyti, jog jie sužaidė vienas geriausių čempionato rungtynių ir privertė šeimininkus gerokai paplušėti kovoje dėl pergalės. Du įvarčius pelniusio Luko Sendžiko vedini „Celsio“ futbolininkai intrigą rungtynėse išlaikė beveik iki pačios rungtynių pabaigos – paskutinius du įvarčius „Baltijos“ futbolininkai pasiekė varžovų vartininkui palikus vartus, besistengiant išlyginti rezultatą. „Baltijos“ gretose pasižymėjo senbuviai: du įvarčius pelnė Arūnas Šteinas, po vieną įvartį – rezultatyviausio pirmenybių žaidėjo Tomo Nemanio, Manto Savėno ir Tado Markevičiaus sąskaitose.

Panevėžio „Baltija“ – Kauno „Celsis“ - 6:3 (1:1).

Įvarčiai: 16 min. T. Markevičius, 26, 38 min. A. Šteinas, 29 min. M. Savėnas, 39 min. T. Nemanis („Baltija“); 14 min. V. Adomaitis, 24, 33 min. L. Sendžikas, 25 min. E. Janutis – į savus vartus („Celsis“).

Trileris Radviliškyje

Dar vienerios rungtynės, kurios susiklostė netikėtai atkakliai ir netgi dramatiškai. Antro kėlinio viduryje jau kvepėjo sensacija – svečiai iš Kauno, „Arsenalo“ futbolininkai, niekuo nenusileido aikštės šeimininkams ir netgi pirmavo rezultatu 3:2. Visgi „Lokomotyvo“ komandoje sudėtingiausiu momentu atsirado savas „garvežys“ – Justas Gulbinas. Jis 33-ią rungtynių minutę išlygino rezultatą, o paskutinę, 40-ą minutę, kartu su Tomu Sirevičiumi du kartus privertė kapituliuoti „Arsenalo“ vartininką, išplėšdami Radviliškio komandai tris taškus.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Kauno „Arsenalas“ 5:3 (2:1).

Įvarčiai: 12 min. T. Bielickas, 20 min. V. Pocevičius, 33, 40 min. J. Gulbinas, 40 min. T.S irevičius („Lokomotyvas“); 17 min. M. Bartašiūnas, 25 min. A. Raginis, 32 min. K. Vasiliauskas („Arsenalas“).