Mačą aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį „Arsenal“ per keturias minutes pelnė tris įvarčius. 33 minutę po puikaus Danny'io Welbecko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė daug kritikos susilaukiantis pasaulio čempionas Mesutas Ozilas.

Prabėgus minutei jau M. Ozilas atsilygino rezultatyviu perdavimu ir D. Welbeckas džiaugėsi pirmuoju įvarčiu žaidžiant su „Arsenal“ marškinėliais. 36 min. po dar vieno Londono komandos išpuolio kamuolį į savus vartus nukreipė Aly Cissokho.

Sėkmingai pirmenybes pradėjusi „Aston Villa“ Anglijos čempionate patyrė pirmą nesėkmę. Tuo tarpu „Arsenal“ klubas iškovojo pergalę po trijų lygiųjų „Premier“ lygoje ir itin blankaus pasirodymo UEFA Čempionų lygos mače išvykoje su Dortmundo „Borussia“ ekipa.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė Anglijos vicečempionas „Liverpool“ klubas. Praėjusiame ture namuose netikėtai nusileidę Birmingemo „Aston Villa“ komandai, šįkart Liverpulio futbolininkai išvykoje 1:3 turėjo pripažinti pergalės nusipelniusios Londono „West Ham United“ ekipos pranašumą.

„Aston Villa“ 0-3 „Arsenal“

33' [0-1] Mesut Ozil
34' [0-2] Danny Welbeck
36' [0-3] Aly Cissokho (į savus vartus)

„West Ham United“ 3-1 „Liverpool“

2' [1-0] Winston Reid
7' [2-0] Diafra Sakho
27' [2-1] Raheem Sterling
88' [3-1] Morgan Amalfitano

„Queens Park Rangers“ 2-2 „Stoke City“

11' [0-1] Mame Biram Diouf
42' [1-1] Steven Caulker
51' [1-2] Peter Crouch
88' [2-2] Niko Kranjcar

„Burnley“ 0-0 „Sunderland“

„Newcastle United“ 2-2 „Hull City“

49' [0-1] Nikica Jelavic
68' [0-2] Mohamed Diame
74' [1-2] Papiss Cisse
87' [2-2] Papiss Cisse

„Swansea City“ 0-1 „Southampton“

39' Wilfried Bony („Swansea City“) - parodyta raudona kortelė
80' [0-1] Victor Wanyama