Pirmi į priekį įsiveržė šeimininkai, kai 17-ą minutę įvartį pelnė puolėjas Steve‘as Morisonas, tačiau vėliau, 27-ą ir 60-ą minutėmis, du tikslius smūgius atliko puolėjas Robinas Van Persie.

Dar vieną pergalę iškovojo „Manchester City” klubo futbolininkai, savo aikštėje rezultatu 3:1 nugalėję „Newcastle” ekipą, kuri iki šių rungtynių per 11-a turų dar nebuvo patyrusi nė vieno pralaimėjimo. Įvarčius „miestiečiams“ pelnė Mario Balotelli, Micah Richardsas
ir Sergio Aguero.

„Manchester United“ klubas svečiuose 1:0 laimėjo prieš „Swansea City” komandą, o pergalingą įvartį meksikietis Javieras Hernandezas pelnė 11-ą minutę po Ryano Giggso perdavimo.

„City“ klubas turnyro lentelėje lenkia antrą vietą užimančius „United“ futbolininkus 5 taškais.

Vienos rezultatyviausių dvikovų vyko tarp lygos autsaiderių „Wigan” ir „Blackburn” komandų, tačiau kuri stipresnė taip ir neliko aišku. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3.

„Norwich“ 1 – 2 „Arsenal“

17' [1 - 0] Steve Morrison
27' [1 - 1] Robin Van Persie
60' [1 - 2] Robin Van Persie

„Manchester City“ 3 – 1 „Newcastle“

41' [1 - 0] Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
44' [2 - 0] Micah Richards
72' [3 - 0] Sergio Aguero (iš 11 metrų baudinio)
89' [3 - 1] Daniel Gosling

Liverpulio „Everton“ 2 – 1 „Wolverhampton“

37' [0 - 1] Stephen Hunt (iš 11 metrų baudinio)
44' [1 - 1] Phil Jagielka
83' [2 - 1] Leighton Baines

„Stoke City“ 2 – 3 „Queens Park Rangers“

8' [1 - 0] Jonathan Walters
22' [1 - 1] Heidar Helguson
44' [1 - 2] Luke Young
54' [1 - 3] Heidar Helguson
64' [2 - 3] Ryan Shawcross

„Sunderland“ 0 – 0 „Fulham“

„West Bromwich“ 2 – 1 „Bolton“

16' [1 - 0] Jerome Thomas
21' [1 - 1] Ivan Klasnič (iš 11 metrų baudinio)
56' [2 - 1] Shane Long

„Wigan“ 3 – 3 „Blackburn“

2' [0 - 1] Aiyegbeni Yakubu
8' [1 - 1] Jordi Gomez
31' [2 - 1] Gary Caldwell
60' [2 - 2] David Hoilett
88' [3 - 2] Albert Crusat
90' [3 - 3] Aiyegbeni Yakubu (iš 11 metrų baudinio)

48' David Dunn („Blackburn“) - raudona kortelė

„Swansea City” 0 - 1 „Manchester United”

11' [0 - 1] Javier Hernandez