68-ą minutę po puikios kombinacijos su L.Podolskiu S.Cazorla įsiveržė į „Liverpool“ baudos aikštelę ir įmušė antrą įvartį.

Tai buvo pirma „Arsenal“ komandos pergalė Anglijos „Premier“ lygoje šį sezoną. „Liverpool“ klubas ir toliau lieka nelaimėję.

„Southampton“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje iššvaistė pranašumą ir atidavė pergalę „Manchester United“ klubui.

Rungtynių pradžioje Ricky Lambertas oro dvikovoje nesunkiai įveikė Rafaelį ir galva pasiuntė kamuolį į Anderso Lindegaardo ginamus vartus 1:0.

Persvara „šventieji“ ilgai nesidžiaugė – jau po septynių minučių Robinas van Persie išlygino rezultatą 1:1.

Antrame kėlinyje į priekį vėl išsiveržė „Southampton“ futbolininkai. Patrice‘as Evra slystelėjo baudos aikštelėje, Morganas Schneiderlinas tuo pasinaudojo ir įmušė įvartį į varžovų vartus - 2:1.

„Manchester United“ perėmė iniciatyvą ir bandė išlyginti rezultatą. 69-ą minutę puikią progą tai padaryti turėjo R. van Persie, tačiau žymiojo Antonino Panenkos smūgio iš 11 metrų baudinio jam atkartoti nepavyko ir vartininkas K. Daviesas išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Vis dėlto R. van Persie išlygino rezultatą 87-ą minutę. Rio Ferdinandas smūgiavo galva į vartus, kamuolys nuo virpsto atšoko tiesiai po kojomis olandui, o šiam nebeliko nieko kito, kaip siųsti kamuolį į vartų tinklą - 2:2.

Jau teisėjo pridėto laiko metu po kampinio R. van Persie galva pelnė savo ir komandos trečią įvartį

Tai buvo 1000-os trenerio Sero Alexo Fergusono rungtynės vadovaujant „Manchester United“ klubui.

Kitame mače „Newcastle“ sužaidė lygiosiomis su Birmingemo „Aston Villa“ klubu 1:1. Įvarčius mušė Hatemas Ben Arfa ir Ciaranas Clarkas.

„Liverpool“ 0 – 2 „Arsenal“

31‘ [0 – 1] Lukas Podolski
68‘ [0 – 2] Santi Cazorla

„Southampton“ 2 - 3 „Manchester United“

16‘ [1 – 0] Ricky Lambert
23‘ [1 – 1] Robin van Persie
56‘ [2 – 1] Morgan Schneiderlin
87‘ [2 – 2] Robin van Persie