Pergalė varžovų stadione kelią į kitą etapą atvėrė Londono "Arsenal" (Anglija) ekipai, kuri 2:0 (0:0) nugalėjo čempionų titulą gynusius "AC Milan" (Italija) futbolininkus. Pirmoji šių komandų dvikova Anglijoje buvo pasibaigusi be įvarčių.

Milano ekipos vartininkas abu kartus buvo nuginkluotas rungtynių pabaigoje. 84-ąją minutę svečius į priekį išvedė saugas Cescas Fabregasas, o jau per pridėtą laiką (90+2 min.) rezultatą padvigubino puolėjas Emmanuelis Adebayoras.

Dar vienai anglų ekipai, "Manchester United", žengti į ketvirtfinalį leido savų žiūrovų akivaizdoje iškovota pergalė 1:0 (1:0) prieš "Lyon" (Prancūzija) klubą.

Mančesterio ekipai įvartį 41-ąją minutę pelnė prancūzų vartininką nuginklavęs Cristiano Ronaldo.

Pirmasis klubų mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Vienais turnyro favoritų laikomi "FC Barcelona" (Ispanija) futbolininkai, į kitą etapą iškopė iškovoję dvi pergales. Atsakomosiose rungtynėse savo aikštėje ispanai 1:0 (1:0) nugalėjo Glazgo "Celtic" (Škotiją) komandą.

Vienintelį susitikimo įvartį pačioje mačo pradžioje, 3-ąją minutę, pelnė Xavi Hernandezas. Barselonos klubas turėjo dar ne vieną progą padidinti persvarą, tačiau jomis nepasinaudojo.

Pirmosios rungtynės taip pat buvo pasibaigusios ispanų pergale 3:2.

Atkakliausia kova vyko Sevilijoje, kur bilieto į ketvirtfinalį savininkas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Dėl Čempionų lygos taurės toliau kovos Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) futbolininkai. Rungtynes jie pralaimėjo 2:3 (1:3) "FC Sevilla" (Ispanija) komandai, tačiau turkams sėkmė šypsojosi baudinių serijos metu, kurią svečiai laimėjo 3:2.

Po gynėjo Danielio Alveso (4 min.) ir saugo Seydou Keita (9 min.) įvarčių Ispanijos klubas pirmavo 2:0. Rezultatą 20-ąją minutę sušvelnino brazilas Deividas, tačiau dar pirmajame kėlinyje "FC Sevilla" pranašumą padidino puolėjas Fredericas Kanoute (3:1).

Visgi po pertraukos (79 min.) turkams antrąjį įvartį įmušė tas pats Deividas. Susitikimas baigėsi tokiu pat rezultatu kaip Stambule (3:2), bet ispanų pergale.

Pratęsimo metu nė vienai komandai nepavyko pasižymėti. Baudinių serijoje triumfavo svečiai, kadangi net trys Ispanijos komandos žaidėjai - Julienas Escude'as, Enzo Maresca ir Danielis Alvesas - nesugebėjo nuo vienuolikos metrų žymos nuginkluoti varžovų vartininko.

Antradienio rungtynių statistika:

"FC Barcelona" (Ispanija) - Glazgo "Celtic" (Škotija) 1:0 (1:0). Pirmosios rungtynės 3:2. Bendras rezultatas 4:2.

Įvartis: Xavi (3). Geltonos kortelės: Scott Brown (89) ("Celtic").

"Manchester United" (Anglija) - "Lyon Olympique" (Prancūzija) 1:0 (1:0). Pirmosios rungtynės 1:1. Bendras rezultatas 2:1.

Įvartis: Cristiano Ronaldo (41). Geltonos kortelės: Patrice Evra (3), Nani (17), Darren Fletcher (73) (visi - "Manchester United"); Fabio Grosso (23), Sébastien Squillaci (55) (abu - "Lyon").

"AC Milan" (Italija) - Londono "Arsenal" (Anglija) 0:2 (0:0). Pirmosios rungtynės 0:0. Bendras rezultatas 0:2.

Įvarčiai: Fabregas (84), Adebayor (90+2). Geltonos kortelės: Filippo Inzaghi (55), Kaká (80), Andrea Pirlo (85) (visi - "AC Milan"); Aleksandr Hleb (33), Emmanuel Eboué (56), Gaël Clichy (visi - "Arsenal").

"FC Sevilla" (Ispanija) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 3:2 (3:1). Pirmosios rungtynės 2:3. Bendras rezultatas 5:5. Baudinių serija 2:3.

Įvarčiai: Daniel Alves (5), Seydou Keita (9), Frederic Kanoute (41), (visi - "FC Sevilla"); Deivid (20, 79) ("Fenerbahce"). Geltonos kortelės: Seydou Keita (67), Daniel Alves (90) (abu - "FC Sevilla"); Selcuk Sahin (5), Deivid (7), Gökhan Gönül (13), Gökcek Vederson (73), Mateja Kežman (100) (visi - "Fenerbahce").

Baudiniai: "FC Sevilla": realizavo - Frédéric Kanouté, Ivica Dragutinović; nerealizavo - Julien Escudé, Enzo Maresca, Daniel Alves; "Fenerbahce": realizavo - Gökcek Vederson, Mehmet Aurélio, Mateja Kežman; nerealizavo - Edu.