Pirmajame kėlinyje svečių iš Rumunijos gynybą į šipulius daužė „Crvena Zvezda“ puolėjas Milanas Pavkovas. 27-erių metų serbas penktą rungtynių minutę pasižymėjo po El Fardou Beno perdavimo, o 38-ą minutę asistavo antrąjį įvartį pelniusiam Aleksandarui Katai.

Antroje rungtynių pusėje Belgrado futbolininkai Arlauskį nuginklavo dar du kartus: 68-ą minutę po Mirko Ivaničiaus perdavimo kamuolį į vartus nukreipė El Fardou Benas, o 77-ą minutę futbolininkai susikeitė vaidmenimis – po Komorų rinktinės saugo perdavimo pasižymėjo Ivaničius.

Potencialiai istorinę pergalę iškovojo Moldovos čempionai Tiraspolio „Sheriff“. Keturis kartus klubo istorijoje UEFA Europos lygos grupių etapą pasiekusi ekipa lemiamą Čempionų lygos atrankos etapą pradėjo namuose 3:0 (1:0) sutriuškindama Zagrebo „Dinamo“ futbolininkus.

Įvarčius šeimininkams pelnė malietis Adama Traore (45', 80') ir graikas Dimitriosas Kolovosas (54'). Devyniolika kartų šalies čempionu tapęs Padniestrės regiono klubas sėkmingo atsakomųjų rungtynių rezultato atveju Čempionų lygos grupių etapą pasiektų pirmą kartą istorijoje.

Kitose antradienį vykusiose Čempionų lygos atrankos rungtynėse trečią vietą pastarajame Prancūzijos „Ligue1” sezone užėmęs „AS Monaco FC“ namuose 0:1 (0:1) nusileido Ukrainos vicečempionams Donetsko „Shakhtar“. Pergalingą įvartį 19-ą rungtynių minutę pelnė brazilas Pedrinho.

Sėkmingą žingsnį žengė ir dviejų šalių čempionų dvikovoje triumfavę „FC Red Bull Salzburg“. Pajėgiausia pastarojo sezono Austrijos „Bundesliga“ pirmenybių ekipa namuose atsitiesė po praleisto įvarčio ir rezultatu 2:1 (0:1) pranoko Danijos čempionus „Brondby IF“.

Skandinavus į priekį išvedė jau ketvirtą susitikimo minutę pasižymėjęs Mikaelis Uhre, tačiau austrams pergalę išplėšė 56-ą minutę vokiečio Karimo Ayedemi ir 90-ą minutę amerikiečio Brendeno Aaronsono pelnyti įvarčiai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)