Pirmieji proga džiaugtis turėjo „Rijeka“ sirgaliai: 13 min. Josipas Drmičius tiksliu smūgiu nutildė „Hajduk“ aistruolių armiją.

Bet po praleisto įvarčio „Hajduk“ nepanikavo.

Jau 24 min. gynėjas Ferro po kampinio smūgiu galva išlygino rezultatą (1:1), o 36 min. Dario Melnjakas po perdavimo iš krašto išvedė „Hajduk“ į priekį – 2:1.

Maža to, prieš pertrauką 41 min. antrą geltoną kortelę užsidirbo „Rijeka“ gynėjas Hrvoje Smolčičius. Tad „Hajduk“ antroje dvikovos pusėje turėjo kiekybinę persvarą.

Po pertraukos 56 min. labai grubiai suklydo „Rijeka“ gynėjai: po netikslaus perdavimo kamuolį perėmęs D. Melnjakas pelnė savo antrą ir trečią „Hajduk“ įvartį – 3:1.

Dvikovą užtikrintai baigę „Hajduk“ futbolininkai dovanojo šventę Splito miestui.

Splito "Hajduk" ("Hajduk" nuotr.)

Primename, V. Dambrauskas „Hajduk“ komandai vadovauja nuo praėjusių metų lapkričio, jam talkina asistentas Marius Skinderis, trenerių štabe dirba vartininkų treneris Justinas Gasiūnas, klubo direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius.

Rezultatas

„Hajduk“ 3 – 1 „Rijeka“

13' [0:1] Josipas Drmičius

24' [1:1] Ferro

36' [2:1] Dario Melnjakas

56' [3:1] Dario Melnjakas

Dvikova vyko Splite, „Poljud“ stadione.

Tai pirmas nuo praėjusių metų Splite dirbančio V. Dambrausko titulas Kroatijoje.

Šalies čempionate „Hajduk“ liko antra, „Rijeka“ užėmė 4-ą vietą.

„Hajduk“ ir „Rijeka“ klubai iki šio vakaro šalies taurę buvo iškovoję po 6-is kartus. Splito ekipa šiuo titulu paskutinį kartą džiaugėsi 2013 metais, „Rijeka“ – 2020 metais.