Liverpulyje vykusiame mūšyje mačo pradžia nieko blogo šeimininkams nežadėjo, 5 min. pasižymėjo Roberto Firmino.

Tačiau svečių gretose per keturias minutes dubliu pasižymėjo Jay Rodriguezas (7 ir 11 min.), o kėlinio pabaigoje nuo Joelio Matipo kojos kamuolys atsidūrė „Liverpool“ vartuose – 1:3.

Antroje mačo pusėje Jurgeno Kloppo auklėtiniams pavyko tik sušvelninti rezultatą, 78 min. pasižymėjo egiptietis Mohamedas Salah.

„West Bromwich Albion“ pasiekė pergalę ir pateko į taurės aštuntfinalį.

Kitose rungtynėse vos išsikapstė „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris svečiuose kovojo su ketvirtos pagal pajėgumą lygos ekipa „Newport County“. Pastarasis nuo 38 min. pirmavo prieš „Premier“ lygos atstovus, šeimininkus į priekį išvedė Padraigas Amondas.

Vėlyvas Harry Kane'o įvartis (82 min.) leido „Tottenham Hotspur” ekipai pasiekti bent lygiąsias, o šios poros laimėtojas paaiškės atsakomosiose rungtynėse Londone.

Sekmadienį „FA Cup“ ketvirtą etapą užbaigs du susitikimai: „Chelsea“ namuose priims „Newcastle United“ futbolininkus (15:30 val.), „Cardiff City“ iššūkį mes „Manchester City“ klubui (18 val.).