Vienintelis rungtynių įvartis krito 27 rungtynių minutę, kai po Mančesterio klubo puolėjo Robino van Persio smūgio kamuolį į savų vartų devyniukę nukreipė Sanderlendo ekipos gynėjas Titusas Bramle'as.

„Manchester United“ ir toliau milžiniška 15 taškų persvara lenkia čempiono titulą ginantį ir antrą vietą užimantį „Manchester City“ klubą. „Miestiečiai“ namuose 4:0 sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus.

Nesėkmę patyrė ir iš trečios vietos į ketvirtą smuktelėjo Londono „Chelsea“ futbolininkai. Sostinės komanda išvykoje rezultatu 1:2 pralaimėjo „Southampton“ klubui.

„Chelsea“ komandą į ketvirtą poziciją nustėmė į trečią vietą pakilęs Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris svečiuose 2:1 palaužė „Swansea“ komandą.

Kovą dėl patekimo į stipriausių ketvertą ir vietos kito sezono čempionų lygoje tęsia Londono „Arsenal“ klubas. „Kanonieriai“ savo stadione rezultatu 4:1 sutriuškino „Reading“ futbolininkus.

Manchester United“ 1 - 0 „Sunderland“

27' [0-1] Titus Bramble (į savus vartus)

„Manchester City“ 4-0 „Newcastle United“

41' [1-0] Carlos Tevez
45' [2-0] David Silva
56' [3-0] Vincent Kompany
69' [4-0] James Perch (į savus vartus)

„Southampton“ 2-1 „Chelsea“

23' [1-0] Jay Rodriguez
33' [1-1] John Terry
35' [2-1] Rickie Lambert

„Swansea“ 1-2 „Tottenham“

7' [0-1] Jan Vertonghen
21' [0-2] Gareth Bale
62' [1-2] Michu

„Arsenal“ 4-1 „Reading“

11' [1-0] Gervinho
48' [2-0] Santiago Cazorla
67' [3-0] Olivier Giroud
68' [3-1] Hal Robson-Kanu
77' [4-1] Mikel Arteta (iš 11 m. baudinio)

„Wigan“ 1-0 „Norwich“

81' [1-0] Arouna Kone

„West Ham“ 3-1 „West Bromwich Albion“

16' [1-0] Andrew Carroll
28' [2-0] Gary O´Neil
80' [3-0] Andrew Carroll
88' [3-1] Graham Dorrans
90' Youssuf Mulumbu („West Bromwich Albion“) parodyta raudona kortelė

„Everton“ 1-0 „Stoke“

28' [1-0] Kevin Mirallas