Gynybinio stiliaus susitikime komandos daug pavojingų momentų nesukūrė, o abu įvarčiai krito pirmajam kėliniui baigiantis. 42 min. „Chelsea“ į priekį išvedė diskvalifikuotą pagrindinį puolėją Diego Costą pakeitęs Loicas Remy. Tačiau jau po trijų minučių šeimininkų gerbėjų džiaugsmas buvo prislopintas - „Manchester City“ komandoje pasižymėjo Davidas Silva.

Pirmaujantys „Chelsea“ futbolininkai išsaugojo prieš „Manchester City“ komandą turėtą penkių taškų pranašumą.

Praėjusią savaitę abu šie klubai pralaimėjo žemesnių šalies lygų komandoms ir buvo išspirti iš Anglijos FA taurės turnyro.

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį sužaisti dar septyni 23-io turo susitikimai. Į trečią vietą pakilę ir nuo lyderio „Chelsea“ klubo atsilikimą iki 10 taškų sumažinę „Manchester United“ futbolininkai savo aikštėje 3:1 įveikė „Leicester City“ komandą.

„Liverpool“ klubas savo tvirtovėje - „Anfield“ stadione - taip pat žaidė pergalingai. Liverpulio ekipa rezultatu 2:0 nugalėjo „West Ham United“ komandą. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Raheemas Sterlingas ir Danielis Sturridge'as. Pastarajam futbolininkui tai buvo pirmos rungtynės po ilgo traumų gydymo.

Pirmame šeštadienio mače triuškinamą pergalę išvykoje iškovojo „Newcastle United“ ekipa, išvykoje 3:0 nugalėjusi „Hull City“ futbolininkais. Niukastlo ekipoje įvarčius mušė Remy Cabella, Samas Ameobi ir Yoanas Gouffranas.

„Chelsea“ 1-1 „Manchester City“

42' [1-0] Loic Remy
45' [1-1] David Silva

„Manchester United“ 3-1 „Leicester City“

27' [1-0] Robin van Persie
32' [2-0] Radamel Falcao
44' [3-0] Wes Morgan (į savus vartus)
80' [3-1] Marcin Wasilewski

„Liverpool“ 2-0 „West Ham United“

51' [1-0] Raheem Sterling
80' [2-0] Daniel Sturridge

„Hull City“ 0-3 „Newcastle United“

40' [0-1] Remy Cabella
50' [0-2] Sammy Ameobi
78' [0-3] Yoan Gouffran

„Crystal Palace“ 0-1 „Everton“

2' [0-1] Romelu Lukaku

„Stoke City“ 3-1 „Queens Park Rangers“

21' [1-0] Jonathan Walters
34' [2-0] Jonathan Walters
36' [2-1] Niko Kranjcar
90' [3-1] Jonathan Walters

„Sunderland“ 2-0 „Burnley“

20' [1-0] Connor Wickham
34' [2-0] Jermain Defoe

„West Bromwich Albion“ 0-3 „Tottenham Hotspur“

7' [0-1] Christian Eriksen
15' [0-2] Harry Kane
64' [0-3] Harry Kane (iš 11 m baudinio)