„Premier“ lygos komandų dvikovą sėkmingiau pradėjo „Sunderland“ ekipa, kuri į priekį įsiveržė jau 10-ą susitikimo minutę.

Iki pertraukos nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir finalo favoritai ilsėtis išėjo turėdami vieno įvarčio deficitą.

Tačiau po pertraukos per dvi minutes po įvartį pelnė Yaya Toure ir Samiras Nasri bei svarstyklės pasisuko į kitą pusę.

Tašką šiose rungtynėse padėjo mačo pabaigoje įvartį pelnęs Jesusas Navasas. Teisėjo švilpukas paskelbė, kad taurė keliauja į Mančesterį.

Ketvirtą kartą šalies lygos taurės turnyro finale žaidusi „Man City“ ekipa taurę buvo iškovojusi 1970 ir 1976 metais, o pirmasis „Sunderland“ klubo finalinis susitikimas 1985-aisiais taip pat buvo buvo nesėkmingas.

Rezultatas:

„Manchester City“ 3 - 1 „Sunderland“
10' [0 - 1] Fabio Borini
55' [1 - 1] Yaya Toure
56' [2 - 1] Samir Nasri
90' [3 - 1] Jesus Navas

„Premier“ lygoje „Tottenham“ išvargo pergale namuose

Kol dvi komandos kovojo dėl lygos taurės, Anglijos čempionate tęsėsi XXVIII-as turas. Sekmadienį įvyko trejos rungtynės. Jose pergales iškovojo Londono „Tottenham“, ir „Aston Villa“ komandos, o „ Swansea“ ir „Crystal Palace“ futbolininkai išsiskyrė taikiai.

„Tottenham“ 1 - 0 „Cardiff“
28' [1 - 0] Roberto Soldado

„Swansea“ 1 - 1 „Crystal Palace“
25' [1 - 0] Jonathan De Guzman
81' Chico („Swansea“) gavo raudoną kortelę
82' [1 - 1] Glenn Murray (iš 11 metrų baudinio)

„Aston Villa“ 4 - 1 „Norwich“
3' [0 - 1] Wesley Hoolahan
25' [1 - 1] Christian Benteke
27' [2 - 1] Christian Benteke
37' [3 - 1] Leandro Bacuna
41' [4 - 1] Sebastien Bassong (į savus vartus)