Kitoje dvikovoje „Manchester United“ klubas namuose priėmė „Cardiff“ ekipą iš Velso ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0 (1:0). „Raudoniesiems velniams“ įvarčius pelnė olandas Robinas van Persie ir Ashley Youngas.

222-ą kartą vykusį Liverpulio klubų derbį įtikinamai 4:0 (3:0) savo aikštėje laimėjo „Liverpool“. Du įvarčius pelnė dusyk vienas prieš varžovų vartininką išvestas Danielis Sturridge'as, po vieną įmušė Stevenas Gerrardas (galva po kampinio) ir urugvajietis Luisas Suarezas. Beje, D. Sturridge'as dar nerealizavo ir 11 metrų baudinio.

„Manchester United“ 2 - 0 „Cardiff“

6' Robin van Persie [1 - 0]
59' Ashley Young [2 - 0]

„Norwich“ 0 - 0 „Newcastle“

82' Loic Remy („Norwich“) - raudona kortelė
82' Bradley Johnson („Newcastle“) - raudona kortelė

„Southampton“ 2 - 2 „Arsenal“

21' Jose Miguel Fonte [1 - 0]
48' Olivier Giroud [1 - 1]
52' Santiago Cazorla [1 - 2]
54' Adam Lallana [2 - 2]

80' Mathieu Flamini („Arsenal“) - raudona kortelė

„Swansea“ 2 - 0 Londono „Fulham“

61' Jonjo Shelvey [1 - 0]
76' Chico [2 - 0]

Londono „Crystal Palace“ 1 - 0 „Hull“

16' Jason Puncheon [1 - 0]

„Liverpool“ 4 - 0 „Everton“

21' Steven Gerrard [1 - 0]
33' Daniel Sturridge [2 - 0]
35' Daniel Sturridge [3 - 0]
50' Luis Suarez [4 - 0]

55' Daniel Sturridge („Liverpool“) - nerealizavo 11 metrų baudinio.