57-ą minutę šimtaprocentę progą turėjo „Tottenham“ komandos žaidėjas Emmanuelis Adebayoras, kuris iš arti galva smūgiavo tiesiai į gulinti varžovų vartininką Jussi Jaaskelaineną. Po minutės „West Ham“ futbolininkas Joe Cole'as, pasinaudojo puikiu Joey O´Brieno perdavimu ir persvėrė santykį 2:1.

Vis dėlto „Hotspur“ klubo atsarginis Gylfi Sigurdssonas sumaištyje prie vartų išlygino rezultatą 2:2, o 89-ą minutę G. Bale'as puikiu tolimu smūgiu išplėšė pergalę svečiams 3:2.

Rezultatas:

„West Ham“ 2 - 3 „Tottenham“

13' Gareth Bale [0 - 1]
26' Andrew Carroll [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
58' Joe Cole [2 - 1]
76' Gylfi Sigurdsson [2 - 2]
89' Gareth Bale [2 - 3]