Tuo tarpu Londono „Fulham” ekipa iškovojo sunkią pergalę prieš „Blackburn” futbolininkus rezultatu 3:2. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Damienas Duffas, o vieną, tačiau pergalingą, nuo vienuolikos metrų žymos pasiekė Bobby Zamora. Svečių gretose kamuolį į priešininkų vartus siuntė Grantas Hanley ir Davidas Hoilettas.

Tokiu pat rezultatu 3:2 pergalę namuose šventė ir „Bolton” ekipa. Pastaroji palaužė Birmingemo „Aston Villa” futbolininkus.

Svarbius tris taškus iškovojo Liverpulio „Everton” klubas, svečiuose po nelengvos kovos 2:1 privertęs pasiduoti „Newcastle” ekipą.

„Manchester City” komanda savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 1:0 įveikė „Wigan” komandą. Pergalingą įvartį pelnė ispanas Davidas Silva.

„Arsenal” 0 - 0 „Sunderland”

„Fulham” 3 - 2 „Blackburn”

37' [1 - 0] Damien Duff
45' [1 - 1] Grant Hanley
59' [2 - 1] Damien Duff
66' [2 - 2] David Hoilett
89' [3 - 2] Bobby Zamora (iš 11 metrų baudinio)

„Bolton” 3 - 2 „Aston Villa”

15' [0 - 1] Darren Bent
45' [1 - 1] Gary Cahill
64' [1 - 2] Marc Albrighton
75' [2 - 2] Gary Cahill
86' [3 - 2] Ivan Klasnic

70' Ashley Young („Aston Villa”)

„Newcastle” 1 - 2 „Everton”

23' [1 - 0] Leon Best
31' [1 - 1] Leon Osman
36' [1 - 2] Phil Jagielka

„West Ham” 3 - 0 „Stoke City”

21' [1 - 0] Demba Ba
29' [2 - 0] Manuel da Costa
83' [3 - 0] Thomas Hitzlsperger

„Birmingham” 1 - 3 „West Bromwich”

47' [0 - 1] Yousuff Mulumbu
48' [1 - 1] Jean Beausejour
58' [1 - 2] James Morrison
72' [1 - 3] Paul Scharner

„Manchester City” 1 - 0 „Wigan”

38' [1 - 0] David Silva