Anglai garsiajame „Wembley“ stadione Londone 3:0 (2:0) nugalėjo Peru atstovus, o ispanai Sevilijoje 2:0 (0:0) įveikė Bolivijos komandą.

Anglams po įvartį pelnė Danielis Sturridge'as smūgiu iš toli ir gynėjai Gary Cahillas bei Philas Jagielka po kampinių.

Anglijos rinktinės futbolininkai

Ispanų, varžovų gynybą palaužusiems tik antrame kėlinyje, gretose po kartą pasižymėjo Fernando Torresas (iš 11 metrų baudinio) ir Andresas Iniesta technišku tolimu šūviu nuo virpsto.

Anglijos futbolininkai planetos pirmenybes pradės D grupėje kartu su Italija, Urugvajumi ir Kosta Rika, ispanai – B grupėje, kurioje kovos su Nyderlandais, Čile ir Australija.

Rungtynės:

Anglija 3 – 0 Peru
32' [1 – 0] Daniel Sturridge
65' [2 – 0] Gary Cahill
70' [3 – 0] Phil Jagielka

Ispanija 2 – 0 Bolivija
51' [1 – 0] Fernando Torresas (11 m)
84' [2 – 0] Andres Iniesta

Urugvajus 1 – 0 Šiaurės Airija
62' [1 – 0] Christian Stuani

Čilė 3 – 2 Egiptas
12' [0 – 1] Mohamed Salah
16' [0 – 2] Khaled Kamar
26' [1 – 2] Marcelo Diaz
60' [2 – 2] Eduardo Vargas
78' [3 – 2] Eduardo Vargas

Bosnija ir Hercegovina 2 – 1 Dramblio Kaulo Krantas

17' [1 – 0] Edin Džeko
53' [2 – 0] Edin Džeko
90' [2 – 1] Didier Drogba

Šveicarija 1 – 0 Jamaika
84' [1 – 0] Josip Drmič

Iranas 1 – 1 Angola
42' [0 – 1] Domingos Silvano Cussanda
56' [1 – 1] Karim Ansarifard