Nugalėtojams įvarčius pelnė Sergio Aguero, Yaya Toure (iš 11 metrų baudinio), Edinas Džeko, Stevanas Jovetičius ir Vincent'as Kompany. Rezultatą sušvelninti (1:3) buvo pavykę Etienne'ui Capoue.

Lemiamas epizodas buvo, kai 50-ą minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas „Tottenham“ ekipos žaidėjas Danny Rose'as. Svečiai iš Manęesterio ne tik realizavo 11 metrų baudinį, bet ir sumaniai pasinaudojo kiekybine persvara.

Tuo metu „Chelsea“ komanda sužaidė tik lygiosiomis 0:0, prarado du svarbius taškus ir liko trečioje pozicijoje.

„Tottenham“ 1 - 5 „Manchester City“

15' Sergio Aguero [0 - 1]
51' Yaya Toure [0 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
54' Edin Džeko [0 - 3]
59' Etienne Capoue [1 - 3]
78' Stevan Jovetič [1 - 4]
89' Vincent Kompany [1 - 5]

50' Danny Rose („Tottenham“) - raudona kortelė

„Chelsea“ 0 - 0 West Ham“

„Sunderland“ 1 - 0 „Stoke“

17' Adam Johnson [1 - 0]

53' Steven Nzonzi („Stoke“) - raudona kortelė

Birmingemo „Aston Villa“ 4 - 3 „West Bromwich Albion“

4' Chris Brunt [0 - 1]
9' Fabian Delph [0 - 2] („Aston Villa“, į savo vartus)
12' Andreas Weimann [1 - 2]
25' Leandro Bacuna [2 - 2]
37' Fabian Delph [3 - 2]
43' Youssuf Mulumbu [3 - 3]
64' Christian Benteke [4 - 3] (iš 11 metrų baudinio)