Akimirką prieš įvartį iš aikštės buvo išvytas liverpuliečių žaidėjas Garethas Barry.

Antroje vietoje esanti „Manchester City“ ekipa žaidė su „Stoke“ futbolininkais ir sutriuškino aikštės šeimininkus 4:1 (1:1). Du įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Sergio Agüero. „City“ ekipa nuo lyderių toliau atsilieka 7 taškais.

Pergales šiame ture dar šventė „Manchester United“ komanda kuri iš ketvirtos vietos išstūmė Londono „Arsenal“ klubą, ir „West Brom“ ekipa, o trečioje pozicijoje esantys „Southampton“ futbolininkai su svečiais iš Londono „West Ham“ sužaidė tik lygiosiomis 0:0. Taikiai 1:1 išsiskyrė Londono „Crystal Palace“ ir „Newcastle United“ ekipos.

„Chelsea“ 1 - 0 „Everton“

88' Willian [1 - 0]

89' Gareth Barry („Everton“) - raudona kortelė

„Stoke City“ 1 - 4 „Manchester City“

33' Sergio Agüero [0 - 1]
38' Peter Crouch [1 - 1]
55' James Milner [1 - 2]
70' Sergio Agüero [1 - 3] (iš 11 metrų baudinio)
77' Samir Nasri [1 - 4]

„Southampton“ 0 - 0 „West Ham“

61' Adrian („West Ham“) - raudona kortelė

„Manchester United“ 3 - 1 „Burnley“

6' Cris Smalling [1 - 0]
12' Danny Ings [1 - 1]
45+3' Chris Smalling [2 - 1]
82' Robin van Persie [3 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

„Crystal Palace“ 1 - 1 „Newcastle United“

42' Papiss Cisse [0 - 1]
71' Fraizer Campbell [1 - 1]

„West Brom“ 2 - 0 „Swansea“

60' Ideye Brown [1 - 0]
74' Saido Berahino [2 - 0]

Italijoje - „Chievo“ pergalė

Italijos „Serie A“ čempionato 22-o turo paskutinėse rungtynėse absoliuti autsaiderė „Parma“ komanda namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo Veronos „Chievo“ ekipai, kuri pakilo į 17-ą poziciją. Vienintelį ir pergalingą įvartį 54-ą minutę pelnė Ervinas Zukanovičius. Aikštės šeimininkai pusantro kėlinio vertėsi dešimtyje, kai 30-ą minutę raudona kortelė buvo parodyta Danielei Galloppa.

Italijos „Serie A“ rezultatas:

„Parma“ 0 - 1 „Chievo“

54' Ervin Zukanovič [0 - 1]

30' Daniele Galloppa („Parma“) - raudona kortelė