Antroje vietoje esantys „Manchester City“ futbolininkai svečiuose žaidė su „Sunderland“ ekipa ir sutriuškino šeimininkus 4:1 (2:1). „City“ klubą nuo „Chelsea“ skiria 6 taškai. Mančesterio klubui du įvarčius pelnė Sergio Aguero, po vieną įmušė Stevanas Jovetičius ir Pablo Zabaleta. Beje, „Sunderland“ ekipa pirmavo po Connoro Wickhamo smūgio 19-ą minutę.

Londono „Arsenal“ klubas po dramatiško kovos 1:0 (0:0) laimėjo prieš trečioje vietoje esančią „Southampton“ komandą. „Kanonieriai“ po vienintelio ir pergalingo čiliečio Alexiso Sanchezo įvarčio 89-ą minutę pakilo šeštą vietą.

„Chelsea“ 3 - 0 „Tottenham“

19' Eden Hazard [1 - 0]
22' Didier Drogba [2 - 0]
73' Loic Remy [3 - 0]

„Sunderland“ 1 - 4 „Manchester City“

19' Connor Wickham [1 - 0]
21' Sergio Aguero [1 - 1]
39' Stevan Jovetič [1 - 2]
55' Pablo Zabaleta [1 - 3]
71' Sergio Aguero [1 - 4]

„Arsenal“ 1 - 0 „Southampton“

89' Alexis Sanchez [1 - 0]

Liverpulio „Everton“ 1 - 1 „Hull City“

34' Romelu Lukaku [1 - 0]
59' Sone Aluko [1 - 1]