Pirmas mačas Vest Bromviče baigėsi lygiosiomis 2:2.

Po „sauso“ pirmo kėlinio (0:0) „Peterborough“ komanda pirmavo 55-ą min. po Jono Tayloro smūgio, bet Škotijos rinktinės vienas lyderių Darrenas Fletcheris 71-ą min. išlygino rezultatą. Ekipos teko žaisti pratęsimą, kuris baigėsi be įvarčių. 11 metrų baudinių loterijoje sėkmė nusišypsojo „West Bromwich Albion“ klubui. Jo gretose suklydo tik išlyginamojo įvarčio autorius D. Fletcheris, kuris nepataikė į vartus.

Tuo metu du „Peterborough“ futbolininkai - norvegas Martinas Samuelsenas ir Lee Anthony Angolas buvo netaiklūs. Jų smūgius atrėmė vartininkas Benas Fosteris.

Anglijos FA Cup rezultatas:

„Peterborough“ (III) 1 - 2 „West Bromwich Albion“***, - po baudinių (0:0, 1:1, 0:0, baudiniai - 3:4)

55' Jon Taylor [1 - 0]
71' Darren Fletcher [1 - 1]

Prancūzijos taurės varžybose - du pratęsimai

Prancūzijos taurės („Coupe de France“) turnyre trečiadienio vakarą buvo žaidžiami aštuntfinalio etapo keturi susitikimai. Trijuose jų jėgas tarpusavyje išbando aukščiausios lygos („Ligue 1“) klubai, o viename mače ketvirto diviziono (CFA, gr. B) „Sarre Union“ komanda namuose priėmė elito „St. Etienne“ ekipą. Net dvejose rungtynėse prireikė pratęsimo, o į kitą etapą - ketvirtfinalį - pateko „Nantes“, „Lorient“, „St. Etienne“ ir „Paris SG“ klubai.

Prancūzijos „Coupe de France“ rezultatai:

„Bordeaux“ 3 - 4 „Nantes“***, - po pratęsimo.

6' Yacine Bammou [0 - 1]
22' Enzo Crivelli [1 - 1]
51' Andre Biyogo Poko [2 - 1]
65' Kolbeinn Sigthorsson [2 - 2]
98' Malcom [3 - 2]
115' Johan Audel [3 - 3]
118' Alejandro Bedoya [3 - 4]

„Sarre Union“ (IV) 0 - 4 „Lorient“***.

51' Benjamin Jeannot [0 - 1]
75' Moryke Fofana [0 - 2]

„Troyes“ 1 - 2 „St. Etienne“***, - po pratęsimo.

62' Oussama Tannane [0 - 1]
78' Benjamin Nivet [1 - 1]
107' Neal Maupay [1 - 2]

„Paris SG“*** 3 - 0 „Lyon“.

63' Zlatan Ibrahimovič [1 - 0]
67' Zlatan Ibrahimovič [2 - 0]
75' Adrien Rabiot [3 - 0]