„Watford“ sensacingai pelnė du įvarčius pirmajame kėlinyje. Tačiau pagrindiniu rungtynių didvyriu tapo Mančesterio komandos puolėjas Sergio Aguero, pasižymėjęs „hat-trick'u“. Prie pergalės prisidėjo ir įvartį įmušęs Aleksandras Kolarovas.

Ankščiausiai prasidėjusiame mače „Liverpool“ ekipa be didesnio vargo rezultatu 2:0 išvykoje įveikė antrojo šalies diviziono „Bournemouth“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje Brendano Rodgerso auklėtinius į priekį išvedė krašto puolėjas Victoras Mosesas, o antrajame pasižymėjo Danielis Sturridge'as.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse Liverpulio „Everton“ išvykoje rezultatu 4:0 įveikė „Stevenage“ komandą.

„Bournemouth“ 0-2 „Liverpool“

26' [0–1] V.Moses
60' [0–2] D.Sturridge

„Manchester City“ 4–2 „Watford“

21' [0–1] F.Forestier
30' [0–2] T.Deeney
60' [1–2] S.Aguero
79' [2–2] S.Aguero
87' [3–2] A.Kolarov
90' [4–2] S.Aguero

„Sunderland“ 1–0 „Kidderminster“

5' [1 – 0] C.Mavrias

„Southampton“ 2 – 0 „Yeovil Town“

23' [1–0] Guly (11 m)
70' [2–0] S.Gallagher

„Wigan“ 2–1 „Crystal Palace“

36' [1–0] B.Watson
69' [1–1] A.Wilbraham
78' [2–1] J.McClean

„Birmingham City“ 1–2 „Swansea City“

15' [1–0] L.Novak
67' [1–1] W.Bony
69' [1–2] W.Bony

„Bolton“ 0–1 „Cardiff City“

50' [0–1] F.Campbell

„Southend“ 0–2 „Hull City“

63' [0–1] M.Fryatt
90' [0–2] M.Fryatt

„Stevenage“ 0-4 „Everton“

6' [0-1] S.Naismith
32' [0-2] S.Naismith
55' [0-3] J.Heitinga
85' [0-4] M.Gueye

„Huddersfield Town“ 0–1 „Charlton“
„Port Vale“ 1–3 „Brighton & Hove“
„Rochdale“ 1–2 „Sheffield Wednesday“

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.