Svečiai į priekį išsiveržė antrojo kėlinio pradžioje, kuomet pirmą įvartį Londono komandai įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Eiduras Gudjohnsenas, o 49-ą minutę iš aikštės buvo išvytas "Stoke" saugas Deanas Whiteheadas.

Vis dėlto 64-ą minutę pusiausvyrą realizuodamas 11 metrų baudinį atstatė Matthew Etheringtonas, bet tikslus Niko Kranjčaro smūgis likus žaisti 13 minučių lėmė tris taškus "Tottenham" klubui.

Vėliausiai pasibaigusiame mače "Arsenal" 2:0 įveikė "West Ham" futbolininkus ir bent laikinai pakilo į pirmąją vietą.

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 2 "Wolverhampton"

16' [1 - 0] John Carew
23' [1 - 1] Jody Craddock
38' [1 - 2] James Milner (į savus vartus)
82' [2 - 2] John Carew

"Stoke" 1 - 2 Londono "Tottenham"

46' [0 - 1] Eidur Gudjohnsen
64' [1 - 1] Matthew Etherington (iš 11 metrų baudinio)
77' [1 - 2] Niko Kranjcar

49' iš aikštės pašalintas Dean Whitehead ("Stoke").

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "Bolton"

72' [1 - 0] Mikel Arteta
89' [2 - 0] Steven Pienaar

71' iš aikštės pašalintas Gretar Rafn Steinsson ("Bolton").

"Portsmouth" 3 - 2 "Hull"

27' [0 - 1] Caleb Folan
37' [1 - 1] Tommy Smith
73' [1 - 2] Caleb Folan
88' [2 - 2] Jamie O'Hara
89' [3 - 2] Nwankwo Kanu

"Sunderland" 3 - 1 "Birmingham"

5' [1 - 0] Darren Bent
11' [2 - 0] Darren Bent
60' [2 - 1] Cameron Jerome
88' [3 - 1] Fraizer Campbell

"Wigan" 1 - 0 "Burnley"

90' [1 - 0] Hugo Rodallega

Londono "Arsenal" 2 - 0 Londono "West Ham"

5' [1 - 0] Denilson
83' [2 - 0] Cesc Fabregas (iš 11 m baudinio)

44' iš aikštės pašalintas Thomas Vermaelen ("Arsenal")
45' Alessandro Diamanti ("West Ham") nerealizavo 11 m baudinio.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Arsenal 31 21 4 6 73-33 67
2. Manchester United 30 21 3 6 70-24 66
3. Chelsea 29 20 4 5 69-27 64
4. Tottenham 30 16 7 7 55-29 55
5. Liverpool 30 15 6 9 49-30 51
6. Manchester City 28 13 11 4 53-36 50
7. Aston Villa 29 13 11 5 41-24 50
8. Everton 30 12 9 9 48-42 45