Savaitės viduryje sensacingai iš Čempionų lygos turnyro iškritę Anglijos čempionai nacionaliniame fronte nesuklupo ir bent trumpam sumažino atsilikimą nuo lyderio "Man City" iki dviejų taškų.

Nani įsiveržė į baudos aikštelę iš kairiojo krašto bei pasiuntė kamuolį į tinklą, o Rooney smūgiu pažeme iš maždaug 16 metrų padvigubino pranašumą.

Stevenas Fletcheris antrojo kėlinio pradžioje atgaivino svečių viltis, bet dar vienas tikslus Nani smūgis iš arti bei Rooney šūvis nepaliko abejojančių pergale "Old Trafford" stadione.

Po keturių iš eilės lygiųjų namie pergalę iškovojo "Liverpool" vienuolikė, 1-0 įveikusi "Queens Park Rangers".

Šeimininkai dominavo šiame mače, tačiau sugebėjo išnaudoti tik vieną susikurtą progą - pačioje antrojo kėlinio pradžioje galva kamuolį į tinklą pasiuntė Luisas Suarezas.

Vienintelis įvartis lėmė ir Londono "Arsenal" pergalę prieš Liverpulio "Everton".

Fantastiškas Robino van Persie įvartis 70-ąją minutę buvo jau 33-asis šiais kalendoriniais metais. Olandas priartėjo prie rekordo, kuris priklauso Alanui Sheareriui (36 įvarčiai).

Londono "Arsenal" 1 - 0 Liverpulio "Everton"

70' [1 - 0] R.van Persie

"Bolton" 1 - 2 Birmingemo "Aston Villa"

33' [0 - 1] M.Albrighton
39' [0 - 2] S.Petrov
55' [1 - 2] I.Klasnic

"Liverpool" 1 - 0 "Queens Park Rangers"

47' [1 - 0] L.Suarez

"Man Utd" 4 - 1 "Wolverhampton"

17' [1 - 0] Nani
27' [2 - 0] W.Rooney
47' [2 - 1] S.Fletcher
56' [3 - 1] Nani
62' [4 - 1] W.Rooney

"Norwich" 4 - 2 "Newcastle"

39' [1 - 0] W.Hoolahan
45' [1 - 1] D.Ba
60' [2 - 1] G.Holt
63' [3 - 1] S.Morison
71' [3 - 2] D.Ba
82' [4 - 2] G.Holt

66' iš aikštės pašalintas D.Gosling ("Norwich")

"Swansea" 2 - 0 Londono "Fulham"

56' [1 - 0] S.Sinclair
90' [2 - 0] D.Graham

87' C.Dempsey ("Fulham") nerealizavo 11 metrų baudinio

"West Bromwich" 1 - 2 "Wigan"
33' [1 - 0] S.Reid
37' [1 - 1] V.Moses
57' [1 - 2] J.Gomez (iš 11 m. baudinio)