Nuo pat pirmųjų minučių svečiai iš Liverpulio nestokojo drąsos ir spaudė šeimininkus, siųsdami vieną po kito pavojingus perdavimus į „Arsenal“ baudos aikštelę. Prabėgus dešimčiai minučių žaidimas išsilygino.

Pirmoje rungtynių dalyje abi komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, todėl labai pavojingų epizodų žiūrovai neišvydo. Tiesa, pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai ėmėsi varžovų vartų šturmo, tačiau Timas Howardas gelbėjo „Everton“ vartus. Komandos ilsėtis į rūbines išėjo rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos abi komandos nieko nelaukdamos ėmėsi veiksmų puolime. Iniciatyvą perėmę „Arsenal“ futbolininkai kūrė, kūrė progas, kol galiausiai 80-ą minutę šias pastangas vainikavo Mesuto Ozilo įvartis.

Vis tik po keturių minučių galingu smūgiu iš baudos aikštelės gražų įvartį įmušė po keitimo pasirodęs Liverpulio komandos 19-metis Gerardas Deulofeu.

Per teisėjų pridėtą laiką galingą smūgį kaire koja iš už baudos aikštelės atliko prancūzas Olivier Giroud, tačiau jo šūvis skriejo tiesiai į vartų konstrukciją.

Tuo tarpu teisėjo Howardo Webbo švilpukas paskelbė, jog komandos šiose pasidalijo po tašką.

„Premier“ lygos rezultatai:

Fulham 2 - 0 Aston Villa
21' [1 - 0] Steve Sidwell
30' [2 - 0] Dimitar Berbatov (iš 11 metrų baudinio)

Arsenal 1 - 1 Everton
80' [1 - 0] Mesut Ozil
84' [1 - 1] Gerard Deulofeu

Cambridge University 0 - 2 Sheffield United
12' [0 - 1] Jose Baxter
59' [0 - 2] Jamie Murphy

Tamworth 1 - 2 Bristol City
36' [0 - 1] Jay Emmanuel-Thomas
83' [0 - 2] Sam Baldock
90' [1 - 2] Andy Todd

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)