Pepo Guardiolos auklėtiniai sunkiai įsibėgėjo – pirmame kėlinyje pelnė vieną įvartį ir ieškojo savo žaidimo. Tačiau viskas apvirto aukštyn kojomis po pertraukos.

Savo jėgomis pasitikintys „miestiečiai“ vos prasidėjus antrajam kėliniui pelnė įvartį (51 min. R. Sterlingas) ir po dviejų minučių – dar vieną (54 min.).

Tiesa, tuomet teisėjai pasitelkė VAR sistemą ir nustatė, kad „Manchester City“ futbolininkai pažeidė nuošalės taisyklę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Tai Anglijos čempionų itin nenuvylė – baigiantis dvikovai jie ėmė sparčiai didinti savo įvarčių kraitį.

Per 16 min. P. Guardiolos auklėtiniai pelnė 3 įvarčius ir laimėjo rezultatu 5:0.

Šeštadienį vakare bus žaidžiamos dar penkios „Premier“ lygos rungtynės.

„West Ham“ 0 – 5 „Manchester City“

25' [0 – 1] Gabrielis Jesus
51' [0 – 2] Raheemas Sterlingas
75' [0 – 3] Raheemas Sterlingas
86' [0 – 4] Sergio Aguero (11 m baudinys)
90+1' [0 – 5] Raheemas Sterlingas

„Bournemouth 1 – 1 „Sheffield United“

„Burnley 3 – 0 „Southampton“

„Crystal Palace“ 0 – 0 „Everton“

„Watford“ 0 – 3 „Brighton“

„Tottenham Hotspurs“ 3 – 1 „Aston Villa“