Tai pirmas portugalo Jose Mourinho muštruojamų „Chelsea“ futbolininkų pralaimėjimas šiame sezone. Iki šiol per 14 turų Londono komanda iškovojo 11 pergalių ir tris kartus sužaidė lygiosiomis.

Niukastlo komanda pranašumą įgijo antrajame kėlinyje, kai į „Chelsea“ vartus du kartus kamuolį pasiuntė Papissas Cisse (57 ir 79 min.).

Tačiau 82 min. „Newcastle United“ gynėjui Stevenui Taylorui buvo parodyta antra geltona kortelė ir „Chelsea“ įgijo kiekybinį pranašumą. Londono komanda jį netrukus išnaudojo - 83 min. kamuolį į vartus galva pasiuntė Didier Drogba.

Visgi „Newcastle United“ atsilaikė ir per likusį pagrindinį laiką, ir per šešias teisėjo pridėtas minutes.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Stoke City“ klubas skėlė antausį beviltiškai pirmajame kėlinyje žaidusiai Londono „Arsenal“ komandai. „Stoke City“ šventė pergalę namuose rezultatu 3:2.

Pirmajame kėlinyje kamuolį į „Arsenal“ vartus siuntė Peteris Crouchas, Bojanas Krkičius ir Jonathanas Waltersas. Antrajame „Arsenal“ komandai pavyko sušvelninti rezultatą - Santi Cazorla realizavo 11 m baudinį, tolimu smūgiu pasižymėjo Aaronas Ramsey.

Tačiau iškovoti bent tašką Londono komandai sutrukdė ir kvailų pražangų prisirinkęs bei iš aikštės išvarytas gynėjas Calumas Chambersas.

Namuose pergalės nepavyko iškovoti „Liverpool“ klubui, kuris lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Sunderland“ ekipa. Neįmušę įvarčių ššetadienį išsiskirstė ir dviejų Londono komandų - „Tottenham Hotspur“ bei „Crystal Palace“ futbolininkai.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas rezultatu 1:0 palaužė Liverpulio „Everton“ komandą. Vienintelį susitikimo įvartį 24 min. pelnė Yaya Toure, realizavęs 11 metrų baudinį.

Jau pačioje susitikimo pradžioje „Manchester City“ prarado rezultatyviausią žaidėją Sergio Aguero. Puolėjas su ašaromis akyse aikštę paliko dėl kelio traumos.

33 taškus surinkę Mančesterio futbolininkai atsilikimą nuo pirmaujančio Londono „Chelsea“ klubo sumažino iki trijų taškų.

„Newcastle United“ 2-1 „Chelsea“

57' [1-0] Papiss Cisse
79' [2-0] Papiss Cisse
82' Steven Taylor
83' [2-1] Didier Drogba

„Stoke City“ 3-2 „Arsenal“

1' [1-0] Peter Crouch
35' [2-0] Bojan Krkic
45' [3-0] Jonathan Walters
68' [3-1] Santi Cazorla (iš 11 m baudinio)
70' [3-2] Aaron Ramsey
78' Calum Chambers („Arsenal“) parodyta raudona kortelė

„Liverpool“ 0-0 „Sunderland“

„Tottenham Hotspur“ 0-0 „Crystal Palace“

„Hull City“ 0-0 „West Bromwich Albion“

9' Graham Dorrans („West Bromwich Albion“) nerealizavo 11 m baudinio

„Queens Park Rangers“ 2-0 „Burnley“

51' [1-0] Leroy Fer
74' [2-0] Charlie Austin
76' Charlie Austin („Queens Park Rangers“) parodyta raudona kortelė

„Manchester City“ 1-0 „Everton“

24' [1-0] Yaya Toure (iš 11 m baudinio)