Sezono pradžioje taškus barstę Jurgeno Kloppo auklėtiniai pastaruoju metu demonstravo gan brandų žaidimą: 11 ture 1:0 įveikė čempionus – „Manchester City“ futbolinkus, o 12 ture taip pat 1:0 laimėjo prieš Londono „West Ham United“ ekipą. Tačiau susitikę su pirmenybių autsaideriai „Liverpool“ pratęsti pergalių serijos nesugebėjo.

Pirmame kėlinyje komandos puolime nežibėjo, tačiau žaidimo pobūdis pakito, kai 55 min. šeiminninkų ekipos puolėjas Taiwo Awoniyi antruoju bandymu nuginklavo „Liverpool“ vartininką Alissoną Beckerį.

Po praleisto įvarčio „Liverpool“ įsikūrė „Nottingham Forest“ aikštės pusėje ir turėjo ne vieną progą, bet fantastiškai žaidęs šeimininkų vartininkas Deanas Hendersonas atrėmė visus svečių išpuolius.

Savo ruožtu, šeimininkai ne tik gynėsi, bet ir kokybiškai kontratakavo, tačiau „Liverpool“ ekipą gelbėjo Alissonas.

Ketvirtą nesėkmę per 11 rungtynių patyręs „Liverpool“ nuo čempionate pirmaujančios Londono „Arsenal“ ekipos atsilieka 11 taškų. Tup metu vos antrą kartą šį sezoną laimėjusi „Nottingham Forest“ pakilo į priešpaskutinę – 19 vietą.

Kitose „Premier“ lygos 13 turo rungtynėse čempionų titulą ginanti „Manchester City“ savo aikštėje 3:1 (2:0) įveikė „Brighton“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė norvegas Erlingas Haalandas. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas pasižymėjo 22 ir 43 minutėmis.

Antro kėlinio pradžioje svečių ekipos žaidėjas Leando Trossardas sušvelnino atsilikimą, bet 75 min. Kevinas de Bruyne galingu smūgiu įtvirtino aštuntąją „Man City“ pergalę.

Tuo metu Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ ekipų akistata baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0), o Liverpulio „Everton“ savo aikštėje 3:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“ ekipą.