„Stamford Bridge“ stadione įvartis krito jau 1-ąją minutę po tolimo Danielio Sturridge‘o smūgio. 13 min. Johnas Terry's smūgiu galva padvigubino šeimininkų persvarą. Dar po 6 minučių krito ir trečiasis įvartis. Po perdavimo iš krašto Fernando Torresas atsidūrė vienas prieš vartus ir, apsivaręs varžovų vartininką, pasiuntė kamuolį į tinklą. Netrukus tas pats F. Torresas pasinaudojo varžovų varto sargo klaida ir pasižymėjo antrą kartą - 4:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje. 64-ąją minutę skirtumą nepadoriu pavertė tas pats Fernando Torresas, pažymėdamas savo pasirodymą „hat-trick‘u“. Rungtynėms artėjant prie pabaigos progos pasižymėt nepraleido ir po keitimo pasirodęs Florentas Malouda - 6:0.

84-ąją minutę QPR puolėjas Djibrilis Cisse savo komandai įmušė garbės įvartį.

Nepaisant jo, „Chelsea“ iškovojo užtikrintą pergalę ir įsirašė 3 taškus į savo sąskaitą. Dabar „mėlynieji“ nuo trečioje vietoje esančių „Arsenal“ futbolininkų atsilieka penkiais taškais bei turi vienerias rungtynes atsargoje.

„Chelsea“ 6 – 1 „Queen Park Rangers“
1‘ [1 – 0] Daniel Sturridge
13‘ [2 – 0] John Terry
19‘ [3 – 0] Fernando Torres
25‘ [4 – 0] Fernando Torres
64‘ [5 – 0] Fernando Torres
80‘ [6 – 0] Florent Malouda
84‘ [6 – 1] Djibril Cisse