34-ą minutę po fantastiško Liverpulio ekipos žaidėjo Luizo Suarezo slalomo baudos aikštelėje kamuolį iš kelių centimetrų atstumo į vartų tinklą pasiuntė Olandijos nacionalinės rinktinės puolėjas Dirkas Kuytas.

Kovo 4 dieną šešiasdešimtą jubiliejų šventusio trenerio Kenny Dalglisho auklėtiniai netruko padidinti persvarą - po varžovo Nani nepavykusio perdavimo pasižymėjo tas pats D. Kuytas.

Nervingoje kėlinio pabaigoje svečius iš Mančesterio ištiko dar viena nelaimė, mat po šiurkščios Jamie Carragherio pražangos iš aikštės su neštuvais buvo išneštas "Man Utd" saugas Nani. Portugalo trauma pasirodė esanti itin rimta.

Antroje mačo dalyje Mančesterio komanda perėmė iniciatyvą, tačiau 65-ą minutę po baudos smūgio D. Kuytas pirmas suskubo prie nuo Edwino van der Saro atšokusio kamuolio bei pelnė trečią savo ir „Liverpool“ ekipos įvartį - 3:0.

"Man Utd" klubą nuo gėdingo rezultato jau per teisėjo pridėtą laiką išgelbėjo Nani pakeitęs meksikietis Javieras Hernandezas.

Šiame susitikime "Liverpool" klubo gretose debiutavo 35 milijonus svarų sterlingų kainavęs puolėjas Andy Carrollas.

"Liverpool" 3 - 1 "Man Utd"

34' [1 - 0] Dirk Kuyt
39' [2 - 0] Dirk Kuyt
65' [3 - 0] Dirk Kuyt
90' [3 - 1] Javier Hernandez

"Wolverhampton" 3 - 3 Londono "Tottenham"

20' [1 - 0] Kevin Doyle
30' [1 - 1] Jermain Defoe
35' [1 - 2] Jermain Defoe
40' [2 - 2] Kevin Doyle (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 3] Roman Pavliučenko
87' [3 - 3] Steven Fletcher