„Anfield“ stadione šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviai ir visą pirmąjį kėlinį daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau didesnio pavojaus varžovams nekėlė. Tuo metu „šarkų“ pavieniai bandymai grasinti varžovų vartams buvo daug pavojingesni ir 43-ąją minutę puikiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto kamuolį į „Liverpool“ vartus pasiuntė Yohanas Cabaye - 1:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai varžovų vartams kėlė žymiai didesnę grėsmę nei pirmajame ir tai davė vaisių: 67-ąją minutę po aukšto Jose Enrique perdavimo iš savo aikštės pusės kamuolį puikiai susistabdė Luisas Suarezas bei, išmaudęs porą „Newcastle“ futbolininkų gynėjų ir vartininką, įrideno jį į varžovų vartus - 1:1.

Netrukus tas pats L .Suarezas dešiniajame baudos aikštelės krašte apsivarė Fabricio Coloccini ir perdavė kamuolį po keitimo pasirodžiusiam Johnui Shelvey, tačiau šio smūgis buvo nevykęs ir kamuolys atsidūrė Timo Krulio rankose.

84-ąją minutę už grubų veiksmą prieš L. Suarezą iš aikštės buvo išvarytas „Newcastle“ centro gynėjas F. Coloccini ir likusį laiką Alano Pardew ekipa turėjo žaisti dešimtyje.

Tai buvo 600-asis FC „Liverpool“ komandos kapitono S.Gerrardo mačas, vilkint ekipos marškinėlius. Deja, Brendano Rodgerso vadovaujami futbolininkai savo lyderiui nesugebėjo padovanoti pergalės.

Kitame mače QPR sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Reading“.

FC „Liverpool“ 1 – 1 „Newcastle“
43' [0 – 1] Yohan Cabaye
67' [1 – 1] Luis Suarez

84' Fabrizio Coloccini („Newcastle“) parodyta raudona kortelė

QPR 1 – 1 „Reading“
16' [0 – 1] Kaspars Gorkšs
66' [1 – 1] Djibril Cisse