Centrinėje dienos dvikovoje Londone vietos „Arsenal“ klubas priėmė svečius iš Mančesterio - „City“ futbolininkus. Po atkaklios kovos komandos sužaidė lygiosiomis 1:1 ir pasidalijo po tašką.

Svečiams pirmame kėlinyje po Davido Silvos įvarčio pavyko išsiveržti į priekį, tačiau po pertraukos rezultatą išlygino Mathieu Flamini.

Po šių rungtynių „Chelsea“ ekipa (69 tšk.) išsaugojo pirmąją vietą. Antri žengiantys „Liverpool“ futbolininkai (68 tšk.) yra sužaidę rungtynėmis mažiau. Trečią vietą išsaugojo ir dvi rungtynes atsargoje turi „Man City“ klubas (67 tšk.), o „Arsenal“ žengia ketvirtas (64 tšk.). Iki pirmenybių pabaigos liko 6 turai, todėl realiausia, kad dėl čempionų vardų kovos „City“, „Liverpool“ ir „Chelsea“ komandos.

„Crystal Palace“ 1 - 0 „Chelsea“
52' [1 - 0] John Terry (į savus vartus)

„West Bromwich Albion“ 3 - 3 „Cardiff“
2' [1 - 0] Morgan Amalfitano
9' [2 - 0] Graham Dorrans
30' [2 - 1] Jordon Mutch
73' [2 - 2] Steven Caulker
90' [3 - 2] Thievy Bifouma
90' [3 - 3] Mats Moeller Daehli

„Swansea“ 3 - 0 „Norwich“
30' [1 - 0] Jonathan De Guzman
38' [2 - 0] Jonathan De Guzman
75' [3 - 0] Wayne Routledge

„Stoke“ 1 - 0 „Hull“
62' [1 - 0] Peter Odemwingie

„Southampton“ 4 - 0 „Newcastle United“
45' [1 - 0] Jay Rodriguez
49' [2 - 0] Rickie Lambert
70' [3 - 0] Adam Lallana
89' [4 - 0] Jay Rodriguez

„Arsenal“ 1 - 1 „Manchester City“
18' [0 - 1] David Silva
53' [1 - 1] Mathieu Flamini