Didžiausią pergalę Anglijoje šeštadienį pasiekė Londono „Chelsea“ ekipa, atsitiesusi po savaitės viduryje patirto gėdingo pralaimėjimo 0:4 prieš „Bournemouth“.

Maurizio Sarri auklėtiniai šįkart demonstravo gerokai solidesnį žaidimą bei namuose 5:0 išliejo pyktį ant autsaiderių „Huddersfield“.

Įvarčių sąskaitą „Premier“ lygoje atsidarė neseniai iš „AC Milan“ atvykęs Gonzalo Higuainas. Argentinietis pelnė pirmąjį ir ketvirtąjį „mėlynųjų“ įvarčius.

Du tikslius smūgius pridėjo Edenas Hazardas, o varžovų triuškinimą pabaigė Davido Luizo įvartis.

Kitose rungtynėse pergalę šventė ir į antrąją turnyrinės lentelės vietą bent iki rytojaus pakilo Londono „Tottenham“ ekipa, kuri 1:0 palaužė „Newcastle“.

Sostinės ekipa vienintelį kartą pasižymėjo 83-ąją minutę, kai po vartininko klaidos į vartus įskriejo Heung-mino Sono muštas kamuolys.

Kiti rezultatai:

„Brighton & Hove Albion“ 0 – 0 „Watford“

„Burnley“ 1 – 1 „Southampton“

„Crystal Palace“ 2 – 0 „Fulham“

„Everton“ 1 – 3 „Wolverhampton Wanderers“

„Cardiff City“ 2 – 0 „AFC Bournemouth“

Tuo metu Vokietijoje skaudžią nesėkmę patyrė Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie svečiuose 1:3 neatsilaikė prieš Leverkuzeno „Bayer“.

Tai nutraukė Niko Kovačo kariaunos septynių pergalių iš eilės seriją.

Bavarai buvo priekyje po pirmojo kėlinio pabaigoje įmušto Leono Goretzkos įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje svečiai subyrėjo.

53-ąją minutę mušė Leonas Bailey, 63-ąją minutę rezultatą persvėrė Kevinas Vollandas, o 87-ąją minutę šeimininkų pergalę įtvirtino Lucasas Alario.

Čempionate pirmaujanti Dortmundo „Borussia“ ekipa atotrūkį nuo pagrindinių persekiotojų padidino nežymiai – ji ir pati prarado taškus išvykoje.

„Borussia“ 1:1 sužaidė su Frankfurto „Eintracht“ vienuolike. Pirmasis pasižymėjo svečių lyderis Marco Reusas, tačiau lygiąsias išplėšė serbo Luka Jovičiaus įvartis.

„Nürnberg“ 1 – 1 „Werder Bremen“

„Hertha BSC“ 0 – 1 „Wolfsburg“

„Hoffenheim“ 1 – 1 „Fortuna Düsseldorf“

„Schalke 04“ 0 – 2 „Borussia Mönchengladbach“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)