Mačas baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2:2 (1:0). Pirmąjį rungtynių įvartį 21-ąją minutę po kampinio ir Paulio Pogbos klaidos pelnė Londono ekipos gynėjas Antonio Rudigeris. Šeimininkai pirmojoje rungtynių pusėje kontroliavo iniciatyvą ir neleido Jose Mourinho auklėtiniams net pagalvoti apie įvartį.

Vis dėlto, po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė „raudonieji velniai“. 55-ąją minutę pasinaudojęs chaosu „Chelsea“ baudos aikštelėje rezultatą išlygino Anthony Martialis.

Įvarčio įkvėpti „Man United“ futbolininkai nenustojo atakuoti ir spausti varžovų, kol galiausiai, 73-iąją rungtynių minutę, Marcusas Rashfordas surado A. Martialį, kuris puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą ir išvedė Mančesterio klubą į priekį.

Paskutines 10 minučių svečiai užsidarė savo baudos aikštelėje bandydami išvengti įvarčio, tačiau pasinaudojęs chaosu varžovų baudos aikštelėje paskutinę pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Rossas Barkley.

Šis rezultatas leido „Chelseai“ išlikti pirmame turnyro lentelės trejete – Londono ekipa per 9 turus yra surinkusi 21 tašką. „Man United“ sąskaitoje – tik 14 taškų ir 9-ta pozicija.

Kituose šeštadienio susitikimuose pergales iškovojo favoritai. „Manchester City“ net 5:0 (1:0) sutriuškino „Burnley“ ekipą, o Londono „Tottenham Hotspur“ klubas 1:0 (1:0) įveikė Londono „West Ham United“ atstovus.

Paskutiniame šeštadienio mače FC „Liverpool“ svečiuose 1:0 (1:0) palaužė „Huddersfield“ pasipriešinimą.

Vienintelį įvartį 24 min. technišku smūgiu vienu lietimu pelnė Mohamedas Salah.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)