Septintame turnyro mače iš eilės Milano ekipa į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio, pasiekusi naują šių varžybų rekordą.

Antradienio rungtynes kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau nesugebėję įmušti greito įvarčio perleido iniciatyvą svečiams ir daugiau griovė nei kūrė. Labai aktyvūs svečių gretose pirmame kėlinyje buvo peruietis puolėjas Jeffersonas Farfanas ir korėjietis saugas Ji-Sung Parkas. Pastarasis sukūrė ypač daug pavojingų situacijų prie varžovų vartų, tačiau įmušti įvarčio „PSV“ taip ir nesugebėjo.

Tuo tarpu „AC Milan“ kantriai laukė savo šanso ir 42-ąją minutę, bene vienintelį kartą per visą mačą suklydus svečių vidurio gynėjui brazilui Alexui, ukrainietis Andrijus Ševčenko pabėgo vienui vienas prieš vartininką Gomesą. Bandęs situaciją gelbėti gynėjas Wilfredas Bouma nesugebėjo pavyti rezultatyviausio „Milan“ futbolininko ir šis šeštą kartą turnyre nuginklavo priešininkų vartininką – 1:0.

Antrajame kėlinyje Italijos klubas stengėsi išlaikyti turimą vieno įvarčio persvarą, o svečiai kūrė daugybę pavojingų situacijų prie varžovų vartų. Puikias galimybes pasižymėti turėjo Markas Van Bommelis, Ji-Sung Parkas, bei po keitimo aikštėje pasirodęs olandų klubo atakų lyderis Janas Vennegooras of Hasselinkas, tačiau visų jų smūgiai skriejo arba šalia vartų, arba tiesiai į „AC Milan“ vartininko Dida rankas.

Vis dėlto dar didesnės bėdos svečius ištiko pačiomis paskutinėmis susitikimo akimirkomis, kai po Kaka smūgio į vartus, „PSV“ gynėjas lietė kamuolį ir šis rikošetu nukrito prie po keitimo aikštėje pasirodžiusio dano Jano Dahlio Tomassono kojų. Puolėjas nesunkiai antrą kartą pasiuntė kamuolį į Gomeso vartus ir tuo pačiu padėjo labai svarbų tašką prieš atsakomąją dvikovą Eindhovene.

Trečiadienį bus žaidžiamas antrasis Čempionų lygos pusfinalio susitikimas, kuriame Londono „Chelsea“ varžysis su kita Anglijos ekipa „FC Liverpool“.

Statistika:

"AC Milan" (Italija) - Eindhoveno PSV (Olandija) 2:0 (1:0). Andrij Ševčenko (42), Jon Dahl Tomasson (90).