M. Balotellis per šešis Italijos pirmenybių mačus jau pelnė septynis įvarčius.

„Napoli“ futbolininkai po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje 3:2 palaužė „Atalanta“ ekipą. Šeimininkus dukart į priekį buvo išvedęs Edinsonas Cavani, pagaliau užbaigęs savo įvarčių sausrą, tačiau varžovai sugebėjo atsitiesti po abiejų praleistų įvarčių. Pergalę Neapolio futbolininkams išplėšė Goranas Pandevas.

Tokiu pačiu rezultatu 3:2 savo varžovus įveikė ir „Fiorentina“. Florencijos ekipa namuose palaužė „Genoa“ futbolininkus, kurie nuo 76-osios minutės rungtyniavo dešimtyje.

„Sampdoria“ – „Inter“ susitikimas buvo atšauktas dėl prastų oro sąlygų.

AC Milan“ 2–0 „Palermo“

9' [1-0] Mario Balotelli (iš 11 m. baudinio)
66' [2-0] Mario Balotelli

„Siena“ 0-0 „Cagliari

„Napoli“ 3–2 Bergamo „Atalanta“

4' [1-0] Edinson Cavani (iš 11 m. baudinio)
31' [1-1] Paolo Cannavaro (į savus vartus)
65' [2-1] Edinson Cavani
73' [2-2] German Denis
81' [3-2] Goran Pandev

„Fiorentina“ 3–2 „Genoa“

33' [1-0] Alberto Aquilani
59' [1-1] Daniele Portanova
62' [2-1] Juan Cuadrado
69' [2-2] Luca Antonelli
77' [3-2] Mattia Cassani (į savus vartus)
75' iš aikštės pašalintas „Genoa“ žaidėjas Andrea Bertolacci

„Pescara“ 0–2 Veronos „Chievo“

88' [0-1] Adrian Marius Stoian
92' [0-2] Cyril Thereau