Nuo mačo pradžios žaidusį lietuvį 64-ą minutę aikštėje pakeitė Andersas Jacobsenas.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Rasmuso Falko (34 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Patrickas Kristensenas (66 min.).

Danijos futbolo čempionate su dvejomis pergalėmis iš eilės pirmauja „Randers“ (6 taškai) komanda.

Vartininko Giedriaus Arlauskio klubas tapo Rumunijos futbolo pirmenybių lyderiu

Antrą pergalę iš eilės 2014-2015 metų sezono Rumunijos futbolo pirmenybėse iškovojo bei aštuoniolikos komandų turnyro vienvaldžių lyderiu tapo čempionės titulą ginanti Bukarešto „Steaua“ (6 tšk.) vienuolikė su vartininku Giedriumi Arlauskiu, namuose 3:1 (2:0) įveikusi į keturioliktą poziciją nukritusius Krajovos „Universitatea“ (1 tšk.) futbolininkus.

Vienintelį įvartį į lietuvio, kuris 80-ą minutę buvo įspėtas, saugomus vartus įmušė Virgilas Andrejus Ivanas (90+5 min.).

Aikštės šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Adrianas Popa (3 min.), Lucianas Sanmarteanas (34 min.) ir Fernando Varela (90+4 min.).

Puolėjo Deivydo Matulevičiaus Tirgu Žiu „Pandurii“ (1 tšk.) komanda Rumunijos futbolo lygoje užima dešimtą vietą, o taškų neturinti Piatros Niamco „Ceahlaul“ ekipa su saugu Vaidu Slavicku - kol kas autsaiderės pozicijoje.