Vokietijos čempionai svečiuose nesunkiai 3:1 įveikė „Nottingen“ ekipą. Visi įvarčiai buvo pelnyti per pirmąsias 26 minutes – Arturo Vidalis įmušė iš 11 metrų baudinio (5 min.) ir dar po vieną tikslų smūgį pridėjo Mario Gotze (17 min.) ir Robertas Lewandowskis (26 min.).

Tuo metu „geltonieji“ išvykoje 2:0 pranoko „Chemnitzer“. Po kartą pasižymėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas (25 min.) ir Henrikas Mkhitaryanas (82 min.).

Kiti rezultatai:

„Salmrohr“ 0 – 5 „Bochum“

Arvydas Novikovas („Bochum“) rungtynėms nebuvo neregistruotas

„Jena“ 3 – 2 „Hamburger“
„Bahlinger“ 0 – 0 „Sandhausen“ (baudinių serija – 3:5)
„Barmbek-Uhlenhorst“ 0 – 5 „Freiburg“
„Lubeck“ 1 – 2 „Paderborn“
„Rot-Weiss Essen“ 0 – 0 „Dusseldorf“ (baudinių serija – 1:3)
„Pirmasens“ 1 – 4 „Heidenheim“
„Unterhaching“ 2 – 1 „Ingolstadt“
„Hansa Rostock“ 0 – 0 „Kaiserslautern“ (baudinių serija – 4:5)
„Hessen Kassel“ 0 – 2 „Hannover“
„Energie Cottbus“ 0 – 3 „Mainz“

Prancūzijoje – trys mačai

Trys rungtynės sužaistos ir Prancūzijos „Ligue-1“ futbolo pirmenybėse. Namuose „Bordeaux“ 1:2 pralaimėjo „Reims“ komandai.

Šeimininkus 41-ą minutę į priekį išvedė Wahbi Khazri, bet po pertraukos „Reims“ žaidėjai įmušė du įvarčius: 80-ąją tai padarė Nicolas De Preville, o 88-ąją – Theosonas Jordanas Siebatcheu.

Identiškai mačas susiklostė ir „Saint-Etienne“ klubui. Tiesa, jis suklupo išvykoje – 1:2 juo nugalėjo „Toulouse“. Svečiams pirmąjį įvartį pelnė Loicas Perrinas (17 min.), o šeimininkų gretose po sykį pasižymėjo Martinas Braithwaite'as (27 min.) ir Wissamas Benas Yedderis (53 min.).

Nors „Toulouse“ nuo 86 minutės liko mažumoje, kai raudoną kortelę gavo Aleksandaras Pesičius, „Saint-Etienne“ kiekybine persvara nepasinaudojo.

Paskutiniame mače „Lyon“ ir „Lorient“ išsiskyrė taikiai 0:0.